Game of Thrones'un son bölümü HBO'ya yaramadı

Game of Thrones'un son bölümü Battle of the Bastards, interneti yerle bir etti!

  • Cenk Atlı
Game of Thrones'un son bölümü HBO'ya yaramadı!

Dünyanın dört bir yanından büyük bir ilgiyle takip edilen TV dizisi Game of Thrones'un en son yayınlanan "Battle of the Bastards" adlı yeni bölümü dizinin en çok sevilen karakterlerinden birini (Jon Snow) ve en nefret edilenlerinden birini (Ramsay Bolton) karşı karşıya getirdi.

Birçok izleyici tarafından şimdiye kadar yayınlanan en iyi Game of Thrones bölümleri arasında gösterilen bölüm bir süredir büyük bir heyecanla bekleniyordu. Fakat diziyi ABD'li yayın kuruluşu HBO'nun internet üzerinden yayın yapan kanalı HBO Now üzerinden izleyecek olan birçok kişinin kanala bağlanmakta sorun yaşadığı ortaya çıktı. HBO, yerel saatle 10:12'de attığı bir tweet'le sorunu düzelttiğini açıklasa da, söz konusu tweet'e verilen yanıtlar birçok kişinin hala yeni bölümü izleyemediğini gösteriyordu.

Bu tarz hizmet kesintilerinin bildirildiği platformlardan DownDetector.com, Game of Thrones'un bu yeni bölümünün yayınlandığı gece HBO'yla ilgili 15 bini aşkın şikayet aldı. HBO, konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmış değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Moumt and blade bannerlord ciksada böyle oyunlar oynamadak

@22 Haziran 2016 00:13 Super yorum olmus. Kafa sicaktan gitmis herhalde ki adam bahsedilen "şey"in oyun oldugunu saniyor. :D

Kimse hiçbir bölümünü artık izleyemiyor

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost