Garmin'den iPhone'a rakip geliyor

Dünyaca ünlü GPS üreticisi Garmin iPhone'a rakip Nuviphone adında yepyeni bir akıllı telefon duyurdu

Garmin'den iPhone'a rakip geliyor

Hem GPS, hem telefon. Adının Nuviphone olacağı açıklanan ürün akıllı telefon pazarında iPhone ile rekabet etmeyi, bunun yanında da Garmin'in GPS konusundaki başarısını cep telefonları pazarına taşımayı hedefliyor.

3.5 inçlik dokunmatik ekranından kontrol edilen telefonda GPS'e ek olarak Google entegrasyonu, özel uygulamalar ve hava durumu gibi ekstralar da bulunuyor. Nuviphone'un kamerası ile çekilen fotoğraf'lar coğrafik pozisyona göre tag edilip işaretlenebiliyor ve istenen ilgili servislere gönderilebiliyor. Nuviphone bağlantı esnekliği konusunda da oldukça iddialı. Wi-Fi ve 3G HSDPA desteği bulunuyor.

Bilgi için:
EKER Havacılık ve Savunma Sistemleri Tic. Ltd.
Tel: 0 312 236 3655

Baytekin Ticaret Ltd.
Tel: 0 212 2939558

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

özellikleri ve fiyatı önemli iphone gibi yapıp 300 dolara satabilceklermi?

yakışır.iphone almayın dewamm:)

iphone'dan iyi gibi duruyor.. ne zmn piyasaya çıkıcak acaba çok merak ettim... bu aralar telefon pazarında büyük çekişmeler olucak gibi beklemek lazım.. iphone almayı düşünüodum ama kısa zmnda çıkarsa bu telefonu alabilirim...

iphone'da ne gps var ne 3g var nasıl bir rekabet anlamadım. iPhone başka bir kitleye hitap ediyor o kitle (mesela ben) bu telefonu almam açıkçası ihtiyacımın dışında özellikleri var ve büyük ihtimalle kalas gibi karışık menülere sahip kaba bir telefon olacaktır. N95'e rakip olsun bu:)

Türkiyede ilk çıktığı günden bu yana Garmin Nuvi 310 kullanıyorum, GPS konusunda gerçekten çok başarılılar, ayrıca şirket politikaları (yazılım desteğini kastediyorum.) göz önünde bulundurulursak Garminin her ürününü gözü kapalı satın alırım, hele birde cep telefonu özellikleri ile karşımıza çıkarsa, tek seçeneğim olacaktır.-Tabi fiyat bu noktada büyük kriter.

İPONE YAZILIMI,nın son versiyonu,steve son tarafından yazılan şifreeee..KIRILDIIII,1.1.1.1,,kırıldı,1.2.1.2.,yine.yeni yazılım,kilit 1.1.113 hayırlısı ile kırılmıştır sayın dostlar, en sonnun bir evvelki yazılımı olan resim gösterme de başarı ile kırılmıştır.1.1.123, yine sonun sonuncusu olan sms gönderme yazılımıda ALLAHIN İZNİYLE değerli haçkerlerimiz tarafından,applenin efendilerinin yazdığı kapalı kutu yazılımıda kırılmıştır.şu an itibariyle .2.1.22.11 yazılımı üzerinde tüm dünya hackerleri çalışmakta ve yakında bu yazılımın kilidide açılıp,zincirleri kırılacaktır.Ne kadar yazılım yazılacak bu merete,gün gelecek bir fotoğraf dahi konulacak yer (bellek) kalmayacak,çünkü hep yazılım ve kırıklar..eee nolacak ipone şahaserinin sonu,!! yooo biz almayalım.3 ay çekmez kapalı kutuda PİL de kalmayacak,ondan sonra şaheserin KAPAĞI kırılacak,artık kırılacak ne kaldıki,!!

insanda biraz akıl olur be,,bu kapalı kutuya 1000 dolar sayan değerli kardeş,,bu kutunun neyine vurgunsun,,!! sanki paris hilton,u almış gibide seviniyorlar. paris hiltonda kapalı taraf yok,,hiç olmazsa..ya bu ipone gelininde mi desem kokonasında mı desem,her şeyi kırık.dökük,paris hilton bu kadar uzun zamandır 26 yaşına kadar bu kadar kırılmamıştır.ipone ise 6 aylık,ama kırılmadık yeri kalmamıştır. ayıp bee. ses yok, görüntü, zoraki, büyütme yok, (zom),i.nette kayıt yok, sms,mms.nms. yok..yookkk..parası 1200 dolar. adamlar bellegini niye büyük veriyorlar 8 ve 16 yakında 32 Gb. çünkü kırıklara yer olsun diye habire versiyon. 50 tuşa bas. nereye gittiğini bilme,garanti yok, bilkom yapmaz,satar,ama yapmaz,çünkü kilitleri kırılmış,pilde yakında biter.i.nette pil ara..sakıncalı piller sonra, ipone buuuum. yada çıt yok. gitti 50 ila 100 dolar arasında pil parası..bizim ipone 1300 veya 1400 dolar oldumu,,pil yine yok,doğru ççççöööööpppp...işte bizim gençlik ve akıllı dostumuz İPONE ,yi kullanmıştır.iyi günlerde kullan, çöp tenekeside yakınında olsun.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play