Google Fit'e güncelleme geldi!

Google'ın popüler uygulamalarından bir tanesi, tatil dönemi öncesi bu yeniliklerle güncellendi!

  • Levent Öztürk
Google Fit için yeni güncelleme...

Tam insanların tatil dönemi için hazırlanmaya ve egzersizlere başladığı bir dönemde Google, Fit uygulamasını yeni özelliklerle güncelledi.

Popüler aktivite takip yazılımı artık koşularınız, yürümeniz ve sürüş çalışmalarınız için gerçek zamanlı mesafe, adım, hız ve kalori istatistikleri sunuyor. Şınav, mekik çekme ya da çömelme hareketleri için Android Wear cihazını kullanarak, toplamı günlük aktivitenize eklemeden önce hareketlerinizin doğrulamasını yapabiliyorsunuz.

Google Fit, diğer uygulama ve fitness takipçilerinden de uyku ve besin durumunuzu alabiliyor. Beslenme durumunuzu takip etmek için MyFitnessPal kullanıyorsanız veya ne kadar iyi dinlendiğinizi ölçmek için Xiaomi Mi Band, Mi Band 1S, Sony Smartband 2 ile Sleep yada Basis Peak kullanıyorsanız, bütün bu detayları Google Fit'e çekerek genel durumunuz hakkında bütün bir tabloya ulaşmanız mümkün durumda. Uygulamanın en son sürümünü Google Play Store'dan indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Durduğum yerde 129 adım sayan yazılım güncellemeden sonra 200 adım sayar olmuş bumu güncelleme dedikleri kendim saysam doğru hesaplarım adımlarımı arkadaş

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play