Google'ın Pixel 3 Lite XL Telefonu Sızdı!

Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinden sonra şimdi de Pixel 3 Lite XL modeline hazırlanıyor. İşte ilk görüntüler!

  • Ercan Uğurlu
Google'ın Pixel 3 Lite XL telefonu sızdı

Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerini geçtiğimiz ekim ayında tanıtmıştı. Şimdi de bu aileye "Lite" modeller katma düşüncesinde olan şirket, böylece ilk "Lite" modeline de kavuşacak. Pixel ailesinin ilk Lite modeli olacak olan Pixel 3 Lite XL, ilk görüntüleriyle kendini ele vermiş. Ortaya çıkan YouTube görüntüleri ve hakkında diğer detaylarla ilk intibayı oluşturan Pixel 3 Lite XL, görünüşe göre herhangi bir çentik barındırmayacak.

Oynat Google Pixel 3 Lite XL sızdı! Google, Pixel 3 ve Pixel 3 XL modellerinden sonra şimdi de Pixel 3 Lite XL modeline hazırlanıyor. İşte ilk görüntüler!

İddiaya göre Pixel 3 Lite XL, 6 inç büyüklüğünde bir ekranın sahibi olacak. 2220x1080 piksel çözünürlüğünde olacak olan ekranı Pixel 3 XL ile kıyasladığımızda, her iki anlamda da daraldığını görüyoruz. Pixel 3 XL'ın ekranı 6.3 inç boyutunda ve 2960x1440 piksel çözünürlüğündeydi. Böylece "Lite" model sıfatını yerine getirecek olan Pixel 3 Lite XL, ayrıca teknik kadrosuyla da buna uygun ölçüde şekillenecek.

Pixel 3 Lite XL, Snapdragon 670 işlemci, 4 GB RAM ve 32 GB hafıza özelliklerine sahip olacak. Ayrıca 12 MP arka kamera ve 8 MP ön kameranın yer alacağı telefonda, bir kulaklık girişi de bulunacak.

Bu arada görüntülerde yalnızca Pixel 3 XL Lite değil, Pixel 3 Lite modeli de görünüyor. Pixel 3 Lite'ın da 5.5 inç ekranla geleceği iddia ediliyor. Bahsi geçen görüntüleri, hemen yukarıdaki videoda bulabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost