Halo 5: Guardians tanıtıldı!

Xbox efsanesi "Halo 5: Guardians" dünya çapında etkinliklerle tanıtıldı.

Halo 5: Guardians tanıtıldı!

Xbox'ın tarihindeki en büyük global hayran etkinliği olan YouTube Gaming'in "Halo 5: Guardians" canlı yayın etkinliği tüm dünyadan oyun severleri 26 Ekim'de bir araya getirdi.

"Halo 5: Guardians "4,6 Milyar dolarlık oyun serisinin en heyecanlı devam oyunu olarak Salı günü piyasaya çıktı. Halo hayranları "Halo 5: Live" etkinliği için Youtube Gaming üzerinden bağlandı. Türünün tek örneği olan bir etkinlikle oyun tutkunlarını buluşturan "Halo 5: Live" dünyanın pek çok ülkesinde gerçekleşen özel etkinlikler, oyun buluşmaları, ünlü isimlerle söyleşiler ve daha pek çok sürprizle hayata geçti. 6 saat süren canlı yayında oyun severler, Halo'yu bir Xbox efsanesi yapan özellikleri beraber deneyimledi.

343 Industries Başkanı Bonnie Ross, Halo 5: Guardians için şunları söyledi: "Üç yıllık özverili bir çalışmanın, tutkunun, ve kararlılığın bir ürünü ve bunu hayranlarımızla beraber kutlamak konusunda daha heyecanlı olamazdık. Dün gece Halo kitlesi dünyanın her yerinden daha önce hiç görülmemiş bir şekilde bir araya geldi ve serinin en heyecanlı oyununa birlikte şahitlik ettik."

Dün gece dünyanın her yerinden Halo hayranları #Halo5Live etiketi ile Twitter üzerinden paylaşımlar yaparak heyecanı ve aksiyonu doruk noktasına çıkardı. "Halo 5: Live"ın en çok izlenen ve ilgi çeken anları şunlardı:

-"Halo: The Fall of Reach" birinci bölümünün galası, SPARTAN programının dramatik başlangıç hikayesini anlatan, Master Chief ve Dr. Catherine Halsey gibi karakterlerle Halo hikayesini konu alan animasyon serisinin prömiyeri yapıldı.

-Londra'da ünlü eğlence mekanı The Roundhouse "Halo 5: Guardians" kutlamasına dönüştü, Youtuber'lar ve hayranlar arasında karşılaşmalar düzenlendi.

-Spartan Buck'ın sesi olan Nathan Fillion ve "Halo 5: Guardians"ın yazarlarının bulunduğu Xbox paneli yapıldı.

-Finlandiyalı bir hayran en uzun "Halo" maratonu GUINNESS DÜNYA REKORU rekorunu kırdı.

-Aktör Scott Porter, Jack Falahee ve müzisyen Chris Daughtry ile röportajlar gerçekleşti.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Halo 4 almıştık mediya marktan ama ps3 te çalışmamıştı bu sefer hem ps4 hemde xboxsk one aldık. Mağazadan satın aldık indirdik ve oynamak için bekliyorduk 250tl yken aldık şimdi 330tl olmuş. Gold uyelik yaptık tüm indirimleri alıyoruz ama hafıza kalmadı. Ps3 te 50 oyun vardı gene tık yok. Halo olmasa hayatta almam. Cdsini vermiyorlar hafıza kalmıyor. Microsoft iyi yapamıyor gene apple iyi ps3 ve ps4 ne kadar rahat.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play