Hem 3G modem/router, hem şarj deposu!

TP-Link'in internetinizi cihazlara dağıtabilen yeni 3G router'ı, faydalı bir işleve daha sahip!

Hem 3G modem/router, hem şarj deposu!

TP-LINK, yeni taşınabilir 3G modem/router'ını duyurdu. M5360 model 3G modem/router ile 3G interneti yüksek hızlarda paylaşmak ve her yerde bir kablosuz ağ oluşturmak mümkün. Cihaz aynı zamanda akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar için yedek şarj birimi olarak da işlev görebiliyor.

TP-LINK M5360, içine 3G özellikli bir SIM kart takılarak kullanılıyor. Bu nedenle harici bir 3G modem gerekmiyor. HSPA+ destekleyen ürün, 21.6Mbps indirme, 5.76Mbps yükleme hızlarına ulaşabiliyor. 3G interneti 10 kişiye kadar paylaştırabilen ürün, cebe sığabilecek boyutu ile her yere rahat taşınabiliyor.

5200mAh dahili pili sayesinde hem uzun süre şarj edilmeden kullanılabiliyor, hem de mikro USB girişinden akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar M5360'a bağlanarak şarj edilebiliyor. 16-26 saat (tam kapasite ile 16-17 saat) arası şarj olmadan çalışabilen M5360, akıllı telefon, tablet bilgisayar gibi cihazlara da 5V/1A kadar güç sağlayabiliyor. Böylece M5360 sahipleri akıllı telefon ve tabletlerde şarj bitti sorunu yaşamıyorlar.

OLED ekran, SD kart yuvası...

TP-LINK M5360'ın üzerinde bir OLED ekran bulunuyor. Bu ekranda cihazın kullanıcı sayısından pil seviyesine, Wi-Fi durumundan ağ tipine (2G/3G), mesajlara kadar pek çok bilgi izlenebiliyor.

TP-LINK M5360'ta mikro SD kart girişi de bulunuyor. 32GB'a kadar mikro SD kart takılabilen ürün SD kart okuyucu olarak da görev yapabiliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

iyi düşünülmüş

Her şeyi yapan = hiç bir işi tam yapamayan

bir de gelse artık Türkiye'ye. tanıtıp duruluyor ama, hala fotoğrafları ortada sadece....

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Hem 3G modem/router, hem şarj deposu!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir