Home Theatre PC'lere özel grafik kartı!

Asus'un ev sinema PC'lerine özel ekran kartı, fansız olmasıyla ve özellikleriyle dikkat çekiyor

Home Theatre PC'lere özel grafik kartı!
ASUS VGA GT520

Home Theatre PC'de iyi performans sağlayan ASUS'un yeni grafik kartı GT520 piyasaya sürülüyor. ASUS GT520 yeni havalandırmasız tasarımıyla dikkat çeken grafik performansı sunarken etkili ve sessiz bir şekilde ısıyı azaltıyor. 1GB DDR3 hafıza ve Microsoft DirectX 11 desteğine sahip grafik kartı ile multimedya eğlencenin son yeniliklerine ulaşabiliyorsunuz.

NVIDIA GeForce grafik işlemci ünitesine dayalı ASUS GT520, çalışırken ses çıkarmayan ve pasif olarak çalışan etkileyici tasarımlı soğutucuya sahip. Bu da ev sinema sistemli PC'ler ve multimedya merkezleri aracılığıyla oyun ve multimedya eğlencenin düşük profilli grafik kartlarıyla mükemmel hale getiren sessiz bir ortam sağlıyor.

Küçük bir görünüme sahip GT520, en son grafik teknolojilerini sağlamak için DirectX 11'i tamamıyla destekleyen NVIDIA PhysX ve CUDA donanım özelliğini kullanıyor. Oyun oynamak için mükemmel özelliklere sahip GT520, video ve fotoğraf düzenleme hızını da maksimum düzeyde artırıyor. Parlak Full HD 1080p video oynatıcı Dual-link DVI endüstrinin en geniş ve en yüksek çözünürlüklü ince ekran görüntüsünü 2560x1600'e kadar sağlarken asıl HDMI'ın hızı ve düzgünlüğü aracılığıyla görüntüleniyor. Ek yararlar için D-sub bağlantısının da mevcut olduğu ASUS GT520, Google Chrome ve Internet Explorer 9 gibi tarayıcılar ile zengin web deneyiminin hızlandırılmış keyfini çıkarmanızın da en önemli destekçisi oluyor.

Kartın teknik özellikleri

Kartın teknik özellikleri

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Bence Orta Segment Bi Kart Aynı İşi Yapabilicek Kapasitede Artık Ama TuzuKuru Adamın İşi Türkiyedeki Maddi Geliri Düşününce Bize Öyle Bi Kart Lazımki Ne Yapsak İş Görsün Fazladan 1 Lira Bile Vermek Adama Koyuyor... Kartın Özellikleri Pek Abartılıcak Kadar Olmasada
hdmı Çıkışı.Dvı Çıkışı...Gibi Cogu Özellige Sahip Genede Özelliklerini Az Buldum

Gereksiz nvidia depo'da kalan DDR3 ramleri erikmek için hazırlamış ,düşük profilli giriş seviyesinde E.Kartı buna verilecek paraya acırım ,bunun yerine orta segmente E.kartı tavsiye ederim oyunlarda ve multmedya amaçlı kullanmış olursunuz....

Casper bu GT520 1 tır dolusu alır.Oyun canavarı diye hazırladığı bilgisayarlarda kullanır.Yersen :D:D

güzel kart olmuş fansız oluşuda çok iyi

Bellek Arayüzü 64bit!!!
Fazla söze gerek yok.

Bellek Arayüzü 64bit!!!
Fazla söze gerek yok.
---
1080p oynatmak icin fazlasi ile yeterli bununla oyun oynamayacagina göre ne sözünden bahsediyorsun. Basligi okumaktan yoksun musun?

Sonuc olarak güzel kart ama Nvidia ION2 dahili anakartlara göre performansi nedir. Karsilastirma yapmak gerekiyor yoksa Cift cekirdekli Atom Nvidia Ion2 olan HTPC anakartlari cok daha avantajli oluyor.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play