HP'den bahara özel her-işi-yapan kampanya!

HP Photosmart C4280 yazıcı alan herkese, HP bir adet kartuşu yanında hediye veriyor.

  • Selim Öztürk
HP herkese kartuş hediye ediyor
HP Photosmart C4280

HP, düzenlediği yeni bir kampanya ile hepsi-bir-arada ürün ailesinin en uygun fiyatlı üyelerinden biri olan HP Photosmart C4280 yazıcı alan herkese kartuş hediye ediyor!

1 Nisan-31 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında HP Photosmart C4280 Çok Fonksiyonlu Yazıcı alan herkes, HP 350 Siyah Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kartuşu'na ücretsiz sahip olabiliyor.

HP Photosmart C4280, eşsiz kalitede fotoğraf, belge, Web sayfası çıktıları almanın yanı sıra, fotokopi ve tarama işlemi de yapıyor. Evde kullanım ve küçük ölçekli işletmeler için ideal bir çözüm olan HP Photosmart C4280 ile sadece bellek kartı kullanılarak, bilgisayara gerek kalmadan baskı işlemi yapılabiliyor. Basılacak belge ya da fotoğraflar 3,8 cm boyutundaki renkli ekranda görüntülenip kolayca seçilebiliyor. 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, A4 ve büyük panorama (215 x 610 mm) ebatlarında fotoğraf baskısı alınabiliyor.

Fotokopi için ise tek bir düğmeye dokunarak renkli veya siyah-beyaz çoğaltma seçimini yapmak yeterli oluyor. HP Photosmart C4280'de bulunan otomatik kağıt algılayıcısı ve HP Akıllı Web Baskısı yazılımı, mümkün olan en yüksek kalitede ve verimlilikte baskılar almaya olanak tanıyor. Dahili HP Photosmart Essential yazılımı da fotoğrafların düzenlenmesi, basılması ve paylaşılması süreçlerini kolaylaştırıyor.

Bilgi için
HP Türkiye - (212) 444 0307

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play