HTC M8 yüzünü gösterdi!

HTC M8'in özellikleri, arabirimi ve tanıtım tarihinden sonra, kendisi de net olarak ortaya çıktı!

  • Ercan Uğurlu

Hemen her gün ortaya çıkan iddiaları ve sızıntıları aktarmaya çalıştığımız HTC'nin yeni amiral gemisi M8, sonunda tamamen ifşa oldu. En son, önümüzdeki birkaç gün içinde Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi yerine, mart ayında özel bir etkinlikte tanıtılacağı bilgisi gelen HTC M8, son sızan bu fotoğrafla tamamen çözülmüş oldu. Artık geliştiricilerin saklayacak herhangi bir detayı kalmadı gibi görünüyor.

HTC M8, dış görünüşüyle neredeyse birebir olarak One'a benziyor. Yine metalik yapıya sahip olan cep, böylece kalitesini konuşturmayı sürdürecek. Tasarımda elbette en çok dikkat çeken yenilik, kapasitif tuşların ekrana dahil edilmiş olması. Böylece HTC kapasitif tuşları ortadan kaldırarak işletim sistemine sanal buton olarak dahil etmiş. Bunun dışında hemen üst köşede bir ön kamera görüyoruz.

HTC M8'in yanı sıra diğer bir beklediğimiz cep elbette M8 Mini. Geçtiğimiz gün özelliklerini sızdıran HTC M8 Mini'nin de yakında yüzünü göstermesini bekliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Çerçeve rekoru kırmış resmen

Su geçirmezlik, hafıza kartı desteği olmadan satış başarısı olmaz

@12 Şub 2014 18:11 Yüzmeye mi gideceksin telefonla?

Samsung'a s3'le s4 benzer tasarım yaptı diye demediğinizi bırakmadınız bbu adamlar tıpkısının aynısını yapmış kalite devam ediyor diyorusunuz! CHİP online harbiden artık CHİP online olmaktan çıktı arkadaş bu nedir ya!!!

yine kalın çerçeve.. ekran altı alan çok fazla.. Gerçekten böyleyse HTC bir yıl boyunca yatmış ve batmaya hazır demektir.

htc one kullanıcısı olarak yeni makyajlanmış kasasını hiç beğenmedim çok ovalleştirilmiş

one daha güzeldi

Maaşallah çerçevelere.gel

merhaba, HTC one-van münit Tayyip ! ve sony experia z, Dünya harkasi. favorit markaTeknik? ve sistem' müjde.?

htc yazısının solunda ve sağındaki boş alana tuşları yerleştirmektense bu tuşları ekrana gömerek ekranı küçültmenin mantığını birisi bana açıklayabilir mi ?

Sen de yorum yaz