HTC One'ın siyah sürümü de sızdı!

HTC'nin önümüzdeki günlerde tanıtacağı amiral gemisi yine sızdı, üstelik bu kez bir tarihle beraber!

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One'ın siyah sürümü de sızdı!

HTC'nin çok konuşulan, ancak henüz resmi olarak görünmeyen cebi HTC One'ın şimdi de siyah sürümü sızdı. Ortaya çıkan basın görseli, daha önce görünenlerle çelişmiyor. Bunun yanında bir kaynak, cihazın 22 Mart'ta ABD'de satışa sunulacağını söylüyor.

Görüntüdeki telefonda ekranın alt kısmında alıştığımız 3 kapasitif düğme yerine 2 düğme yer alıyor. Söylentilere göre telefonun ekranında görünen 19 Şubat tarihi, cihazın bu tarihteki bir basın etkinliğinde tanıtılacağını gösteriyor. HTC'nin web sayfasında 19 Şubat için geri saymaya başladığını düşündüğümüzde, cebin neredeyse doğrulandığını söyleyebiliriz.

Bir başka kaynağın HTC Source'a aktardığı bilgiye göre HTC One, 22 Mart'ta ABD'de satışa sunulacak. AT&T, Sprint ve T-Mobile tarafından satılacak cihaz'ın 32GB'lık ve 64GB'lık modelleri bulunacak. Daha önceki söylentiler ise cihazın Avrupa'da 8 Mart'ta satışa sunulacağını iddia ediyordu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 20 Yorum

tasarım hoş bence.

Bence çok kötü.Bir one x etmez tasarım olarak.

iphone benzemiş biraz sanki

e bu iphone 5 kasası resmen lol biraz Sony den örnek alın bee amma kapış kapış alır millet şimdi.

@16 Şub 2013 21:27 sony'nin yaptığının kasası da iphone 4e benziyo ne olacak şimdi?

Fena değil;)

Kim sızdırıyor yahu bunları :D

Galaxy S ve One IPHONE'na benzemeye çalışıyorlar kasa nerdeyse yanı Sony'de inatla köşeli tasarıma yöneldi. Sony'i bu konuda tebrik ediyorum kendi tarzını yaratıyor.

demedi demeyin çok tutar hatta tutmaz diye dolaşanlar hemen atlar almak için:))

iPhone5 e oldukça benzer. Eğer Apple da böyle düşünürse htc nin başı ağrıyabilir.

@16 Şub 2013 22:14 patent anlaşması var

iphone 5 e benzemiş sanki

Sanırım arayüzde Windows Phone arayışına gidilmiş ve arayüze kutucuklar eklenmiş. Bence bu alışılmış Android-Sense ikilemesine uymamış.

Windows phone arayüzü gibi :O

htc yaptıysa kesin güzeldir :)

Akıllı telefonlardan zevk almak için 1 yıl bekleyecez heralde hersene bi çözünürlük yarışına giriyolar işlemciler yetemiyo batarya yetemiyo ısınma problemi cabası o teknolojiye tam hazır degilsek gecmeyelim arkadaş önce şu 3 işi halledin ilk olarak

iphone 5 ve bbz10 karışımı olmuş yada bana oyle geldi arayüz ilk bakışta windows phone u andırıyo ama arka planda alakası yoktur yinede fena cihaza benzemiyo...

aaa ayfon değil mi bu?

blackberry z10 ile çok benzer iphone 5 ile alakası yok

işte bu telefon alınır :D

Sen de yorum yaz