HTC One M9'dan net görüntüler sızdı!

HTC'nin yeni amiral gemisi cebi One M9 yine sızdı, üstelik bu kez One M8'in yanında...

  • Zeynel A. Öztürk
HTC One M9'dan görüntüler sızdı!

HTC One M9'a ait olduğu söylenen yeni fotoğraflar, internette boy gösteriyor. Bu seferki kareler, iki gün önce yayınlananlara göre daha net.

HTC'nin bu seneki amiral gemisi telefonunu sadece birkaç gün önce, nowhereelse.fr sayesinde görmüştük. Yine aynı kaynaktan gelen karelerden birinde cihazın arka yüzü görünüyor. Görüntü çizim de olsa gerçek One M9'a ait olma ihtimali yüksek. HTC One M9'un görünümünün M8'e çok benzeyeceği de açık.

Sızan diğer görüntülerde koruyucu kılıf içerisinde bulunan cihazın, HTC One M9 olduğu iddia ediliyor.

Aşağıdaysa Nowhereelse.fr'den Steve Hemmerstoffer'ın paylaştığı M9 prototipini ve yanında HTC One M8'i görüyorsunuz. Fotoğraftaki cihazın prototip olduğunu ve son tasarımının farklı olabileceğini akılda bulundurmakta fayda var. Şimdilik görünen, M9'un incelen ekran kenarları dışında, M8'le hemen hemen aynı olduğu.

HTC One M9'un görünümü sizi hayal kırıklığına uğrattıysa, üzülmeyin çünkü bu durum, HTC'nin cihazın donanımına ve işlevlerine daha çok odaklandığı anlamına geliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Windows 10 u bu kadar haber yapmadın ey chip

M8 zaten tutan bir tasarımdı M9 ile aynı anlayışı sürdürmesi çok normal donanımı her anlamda güçlendirip gayet iyi bir cihaz ortaya çıkaracaklar diye düşünüyorum.

Arka kamera yuvarlak daha güzel duruyordu. Böyle aynı eski flash sız Nokia telefonların kamera tasarımına dönmüş.

Alt hoparlör, marka, kapasitif tuşlar ve ekran. Fazla gereksiz kalınlık. ...

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play