HyperX Pulsefire FPS Türkiye'de! İşte özellikleri...

Hyperx, oyuncu ürünleri portfolyosunu hassas ve güvenilir performans sunan HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'uyla tamamlıyor.

HyperX Pulsefire FPS Türkiye'de!

Kingston Technology Company Inc.'in bir iştiraki olan HyperXTM, oyun severlerin bir süredir merakla beklediği HyperXTM Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'u modelinin haziran ayının ikinci haftasında Türkiye'de satışa sunulacağını duyurdu. HyperXTM Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'u, keskin takip için tasarlanan PixArt 3110 işlemcisiyle oyuncuların tüm performans ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Hızlı tepkime süresi için kullanılan Omron anahtarları (switch), anahtar başına 20 milyon tıklama vadediyor.

2017 RedDOT Tasarım Ödülleri tasarım ve ustalık ödülleriyle taçlandırılan HyperXTM Pulsefire FPS, üst seviye profesyonel oyuncular ve HyperX mühendisleri tarafından tasarlanan ilk mouse olma özelliğini taşıyor.

NAVI CSGO takımı üyesi Edward Sukhariev HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'u hakkında, "HyperX ile 5 yılı aşkın bir birlikteliğimiz söz konusu ve yeni Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'uyla oynama şansı yakaladığımız için mutluyuz. Pulsefire FPS, oyun performans ihtiyaçlarımızı karşılarken, saatler süren antrenman ve turnuvalarda da rahatlıkla kullanılabilecek bir tasarıma sahip" dedi.

Ciddi oyuncuları hedefleyen Pulsefire FPS, avuç içi ve pençe tutuşları (palm grip ve claw grip) için ergonomik ve hafif bir tasarımla geliyor. Oyuncuların birçoğu 400-3200 DPI arasında hassasiyeti tercih ettikleri için Pulsefire FPS, 400-3200 DPI arasında sadece tek bir tuşla geçiş sağlayan 4 ön ayarlı DPI aralığı sunuyor. Hızlı hareketler için optimum ağırlık dağılımı ve 95 gramlık düşük ağırlık seviyesiyle dengeli tutuş sağlayan mouse'un yanlarındaki kaydırmaz yüzeylerse tutuş güvenliğini artırıyor.

HyperX Pulsefire FPS, Omron anahtarları ve her tıklama hakkında keskin, dokunsal geri bildirim veren altı adet dayanıklı ultra hassas düğmeyle oyun deneyimine deneyim katıyor. Esneyebilen örgülü kablo ile donatılan Pulsefire FPS, böylece kabloların dolaşmasının ve kolayca deforme olmasının önüne geçiyor. Mouse'un yüzeyle temasını kuvvetlendiren geniş ayaklarıysa her yüzeyde etkili kayma sağlıyor.

HyperX Klavye ve Mouse Bölümü Yöneticisi Marcus Hermann, "İlk oyuncu mouse'u modelimizi ürettiğimiz için heyecanlıyız. Laboratuvarımız kapsamlı testlerden sonra, oyunculara inanılmaz bir fiyat noktasında, istedikleri özellikleri sunmak için Pulsefire FPS'yi geliştirdi. Oyuncular tüm aksesuarlarında HyperX kalite ve performansını arıyorlar. HyperX ise onların beklentisini boşa çıkarmayıp, Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'uyla en rekabetçi oyun bileşenlerini sunuyor" dedi.

Erişilebilirlik ve Destek

Yeni HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'u HX-MC001A/AM, haziran ortasından itibaren satış kanallarından KDV dahil 239 TL tavsiye edilen tüketici fiyatıyla temin edilebilecek. HyperX Pulsefire FPS Oyuncu Mouse'u 2 yıl garanti ve servis desteğiyle geliyor.

ÖZELLİKLER ve BOYUTLAR

Ergonomi:

Sağ el

Sensör:

PixArt PMW3310

Çözünürlük:

400/800/1600/3200 DPI

Hız:

130ips

Hızlanma:

30g

Tuşlar:

6

Sol/Sağ tuşlar:

Omron

Sol/Sağ dayanıklılığı:

20 milyon tıklama

Arkadan Aydınlatma Rengi:

Kırmızı

Bağlantı tipi:

USB 2.0

Tarama Oranı:

1000Hz

USB veri formatı:

16 bits/axis

Dinamik sürtünme katsayısı:

0.16µ1

Statik sürtünme katsayısı:

0.21µ11

Kablo tipi:

Örgülü esnek

Ağırlık (kablosuz):

95g

Ağırlık (kablolu):

120g

Kablo uzunluğu:

1.8m

Boyutlar

Uzunluk: 127.54mm

Yükseklik: 41.91mm

Genişlik: 71.07mm

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play