Hyundai ix35'de trafik stresine son

İsviçreli Zenec'in en yeni ürünü, bu aracın sahiplerine büyük kolaylıklar sağlıyor!

Araca özel GPS!

İsviçreli Zenec'in en yeni ürünü, Hyundai ix35 sahiplerine gelişmiş trafik haritası ve alternatif yol hesaplamalarıyla trafikte kolaylık sağlıyor.

Bir navigasyon cihazından daha fazlasını sunan Zenec, Hyundai ix35 için geliştirdiği özel modeli ile trafik stresini ortadan kaldırıp sürücüye sunduğu alternatif yollar ile trafikte harcanan süreyi de kısaltıyor...

Zenec; kafa karıştırmayan yapısı, güneş ışığından etkilenmeyen özel HD ekranı, gelişmiş navigasyon sistemi ile en gelişmiş otomobil multimedya ve navigasyon sistemlerinden biri.

Hyundai ix35'de trafik stresine son...

Trafik sorununun yaşandığı şu günlerde Zenec'in Hyundai ix35 için geliştirdiği en yeni ürünü ZE-NC4121D; TMC (Trafik Mesaj Kanalı) teknolojisini kullanarak büyükşehirlerde gidilen yol üzerindeki trafik yoğunluğunu gerçek zamanlı algılayıp sürücüye alternatif rotalar sunuyor. Sahip olduğu özel teknolojisi sayesinde trafik yoğunluğu ile ilgili anlık güncellemeler yapabilen Zenec, çok kısa bir zaman aralığında gidilmek istenen güzergâh ile ilgili olarak sürücüyü bilgilendirip, herhangi bir trafik sıkışıklığı durumunda trafiğin daha açık olduğu alternatif rotayı hesaplayarak trafikte harcanan süreyi kısaltmaya çalışıyor...

Zenec ile trafik daha güvenli hale geliyor...

Zenec ile trafik daha güvenli hale geliyor...

Zenec ile trafik daha güvenli hale geliyor...

Araç içi multimedya sistemleri konusunda uzman olan Zenec, Hyundai ix35 sahiplerine, alternatif rotaları hesaplayarak trafikte harcanan süreyi kısalttığı kadar, trafiği de bir o kadar da güvenli hale getiriyor. Dünyanın en iyi araç kiti uzmanı Parrot bluetoothla donatılmış Zenec ile araç içerisinde cep telefonunu kullanmadan telefon görüşmeleri gerçekleşiyor. Bu sayede seyir halinde cep telefonu kullanımında doğan trafik kaza riskleri de ortadan kaldırılmış oluyor.

Sunduğu seyir güvenliğinin yanı sıra USB bağlantısını kullanarak IPhone ve IPod ile bağlantıya geçebilen Zenec ile Hyundai ix35 kullanıcıları kendi seçtikleri albüm kapaklarını ekranda görüp diledikleri şarkıyı rahatlıkla dinleyebiliyor. Güçlü çift radyo alıcısı, otomobil kullanırken en sık rastlanan parazit ve istenmeyen gürültüleri temizliyor. Radyo yolun en zor koşullarında bile ses kesilmeden, parazitlenmeden çalışıyor.

Güneş ışığı ekranı etkilemiyor...

Türkçe ile birlikte 28 farklı dilde mönü seçeneği sunan Zenec, otomobillere sonradan eklenmesine rağmen, çok pratik bir şekilde uygulanabiliyor. Yetkili servislerde kısa sürede herhangi bir ilave adaptöre gerek kalmadan kolay bir şekilde otomobilin ön konsoluna yerleştirilen Zenec sahip olduğu güneş ışığından etkilenmeyen HD ekranı ile yazın özellikle de uzun yolculuklarda sürücülere büyük bir kolaylık ve konfor sağlıyor.

Zenec aracınız ile konuşuyor...

Hyundai ix35 için özel geliştirilen CAN-BUS modülü aracılığı ile çok fonksiyonlu direksiyon kumandasından, çok işlevli yol bilgisayarı ekranına, optik park mesafe sistemine ve klima durum ekranına kadar araç içi sistemler ile kolayca bağlantı kurabilen Zenec, ix35'nizin tüm yönetimini, kolay okunabilen mönüleri ile geliştirilmiş dokunmatik ekrandan yapabilmenizi sağlıyor.

Okuyucu Yorumları