Intel’den “sınır tanımayan” teknoloji deneyimi

Intel, çift çekirdekli teknolojilerinin hayatı nasıl daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirdiğini Metrocity’de kurduğu “Duygularını Göster. Intel Çift Çekirdek ile Sınır Tanıma” teknoloji alanında birebir yaşatıyor.

15 Mayıs – 22 Mayıs tarihleri arasında Metrocity’de kurulan alanda kullanıcılar, Intel’in çift çekirdekli teknolojilerinin sunduğu keyifli, eğlenceli ve hızlı dünya ile tanışacak. Teknolojide yeni bir devri başlatan Çift çekirdekli Intel® Core™ Duo işlemcili Intel® Viiv™ Teknolojisi ve Intel® Centrino® Mobil Teknolojisi ile Pentium® D’nin sunduğu eğlence, “Duygularını Göster” teknoloji alanında yaşanacak. Alanı ziyaret eden teknoloji tutkunları ne hissettiklerini Intel teknolojileri aracılığıyla ifade edecek, yarışacak, oynayacak, fotoğraf çekecek ve kazanacak.

Duygularını göster ve kazan!

Intel, herkesi “Duygularını Göster” konseptli teknoloji alanına davet ediyor. Bir hafta boyunca 10:00 – 22:00 saatleri arasında açık olacak alanda, ziyaretçiler farklı duygu ifadelerinin fotoğraflarını çekecek ve yarışmaya katılacak. Kazananları, kablosuz olarak İnternete bağlanma özgürlüğünü yaşatan iki muhteşem hediye bekliyor.

Intel’in web sayfası intel.com.tr’de yayınlanacak fotoğraflar arasından Intel teknolojileri ile duygularını en iyi ifade edenler hediyeye layık görülecek. En çok oyu alan resmin sahibi Fujitsu Siemens’ten Intel® Core™ Duo işlemcili Intel® Centrino® Duo teknolojisine sahip yepyeni bir dizüstü bilgisayar, en yüksek oyu alan 50 kişi Airties’tan 50 adet kablosuz ADSL modem kazanacak.

Çift çekirdek ile sınır tanıma!

Ziyaretçiler Intel® Core™ Duo işlemcili Intel® Viiv™ Teknolojisi’nin olduğu platformda fotoğraf, müzik, oyun ve film gibi birçok eğlence seçeneğinin keyfini çıkaracak. Intel’in çift çekirdekli işlemci gücünü ve 7.1 kanal surround sound ayrıcalığını yaşatan Intel® Viiv™ Teknolojisi, yayın akışı sırasında televizyonu durdurma, kaydetme ve geri alma gibi devrim niteliğinde özelliklere sahip.

Intel® Core™ Duo işlemcili Intel® Centrino® Duo teknolojisi, kullanıcılara diledikleri yerde çalışma, oynama özgürlüğü ve rahatlığı sunan bir platform. Üstün mobil çift çekirdek özellikleri sayesinde dizüstü bilgisayarda birçok işlem aynı anda yapılabiliyor. Uzun pil ömrü, yüksek çözünürlük ve gelişmiş kablosuz bağlantı özellikleri ile her yerde eğlence ve kablosuz özgürlüğün tadını çıkarmak mümkün.

Çift çekirdekli Intel® Pentium® D işlemcisine sahip masaüstü bilgisayarlar ile kullanıcılar; müzik, video ve fotoğraf gibi dijital içerikleri aynı anda yönetebiliyor. Surround ses, yüksek tanımlı (HD) video ve gelişmiş grafik özellikleri ile film izlemek, müzik dinlemek veya oyun oynamak hiç olmadığı kadar keyifli oluyor.

İndirmek için tıklayın

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir