Internet Coğrafi Bilgi Sağlayıcısı

Dünyanın önde gelen Internet Altyapı İstihbaratı Sağlayıcılarından Quova, Avrupa ve ABD’de yaygın bir şekilde sunduğu hizmetleri Türkiye’de TurSign ile sağlamak için işbirliği anlaşması imzaladı.

Internet Coğrafi Bilgi Sağlayıcısı

Quova, sahip olduğu GeoPoint servisi ile on-line reklamcılıktan site güvenliğine, sahtekarlık tespitinden dijital yayın haklarının korunmasına kadar bir çok uygulama alanında kullanıcılarına çok çeşitli ve önemli faydalar sağlıyor. Internet sitelerinin ziyaretçilerinin yerlerini anlık olarak bilmesini sağlayan ve bunu belli bir güven faktörü ile birlikte sunan Quova, özellikle kurumlara yerel ve bölgesel reklam yapabilme ve alabilme imkanı sunmakta, yapılan bölgesel ve yerel promosyonların internet ortamında da desteklenebilmesine de imkan tanıyor.

Patentli “Haritalama Teknolojisi” ile dünya ticari internet ağ’larını sıfırdan 7 gün içinde yeniden haritalandırma imkanına sahip olan Quova, Amerika Birleşik Devletlerinde web sitesi ziyaretçilerini posta kodu bilgilerine kadar belirleyebiliyor, bağlantı şekli ve hızlarını gösterebiliyor.

Gartner Dataquest’in e-iş’den sorumlu genel müdürü Van Baker’a göre: "Şirketler hedef müşterilerini belirledikçe coğrafi bilgilerin değeri e-ticaret için gittikçe daha da önem kazanmaktadır. Uygulamaların kişiselleşmesiyle yeni gelir kaynakları yaratacak değişik promosyonlar ortaya çıkacaktır.”

UCRETSIZ Class 1 Dijital Sertifikanizi http://www.globalsign.com.tr/prod/personalsign/prod_personal.htm adresinden aliniz.

Bilgi: www.globalsign.com.tr

Okuyucu Yorumları