iOS 6 kullanıcılarına ücretsiz sürpriz!

Eğer siz de iOS 6'ya geçtiyseniz, Apple'ın size bir sürprizi var; hem de bedava!

iOS 6 kullanıcılarına ücretsiz sürpriz!

Apple, mobil işletim sistemi iOS 6'ya yeni başlayanlar veya onun tüm kapasitesini kullanmak isteyenler için yeni rehberini yayınladı.

iBooks yoluyla ücretsiz olarak indirilebilen 153 sayfalık e-rehber, işletim sisteminin her detayını tek tek ele alıyor. Kitapçık iPhone için hazırlanmış, ancak iOS 6 kullanan iPad ve iPod Touch sahipleri de ondan birçok yeni bilgi edinebilirler.

Hoş bir tasarıma sahip rehber, iyi düzenlenmiş ve takip etmesi oldukça kolay bir yapıya sahip. iPhone, iPad ve iPod Touch için çıkan iOS 5.1 kılavuzlarını bir araya getiren yeni rehber, tüm yeni ve eski özellikleri, iOS 6'yı, Mail, Clock, Siri ve Passbook uygulamalarını ele alıyor.

Bu iTunes sayfasından ulaşılabilen kitapçık, yeni iOS ile tanışmak ve onun tüm işlevlerini öğrenmek isteyenler için oldukça faydalı bir kaynak. Bu arada, Apple'ın eskisi gibi iPad ve iPod Touch için ayrı e-kitaplar da yayınlaması bekleniyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Ücretisizmiş hemde, vay be ne büyük süpriz!

tamam güzel de bu kitapcık ingilizce olucak ve zannedersem türkiyede pek bir işe yaramayacak :P

bi de paralı yapsaymışşş

epil'in hediyesi android telefon olmasin?!!!!

Göz yaşına boğuldum.

harikulade.....

yılın olayı bedava kullanma kılavuzu!

Kullanım klavuzundan ücret alan şirketler de mi varmiş?

Apple kullanıcılarının büyük bir kısmı at gözlüğünü çıkarmalı. İpad 2 kullanıcısıyim. Bir kaç ay geçmeden sürüm yükseltmek oldukça sıkıntılı olur. Biraz sabredin.

ya bi bırakın zaten bedava

oo büyük indirim diye buna derim ..

İos'u çözemeyecek kitlesi olduğundan kitapçık'ta ücretsiz bari bunu parayla satın almayın demek istemişler :D evet gerçekten kro kesimi cahildir ama para onlardadır şimdi anladınız mı gösteriş meraklıları.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir