iPhone 7, yanında onları getirecek!

Apple, iPhone 7 ile birlikte bu kez 2 farklı iPhone modeli daha tanıtabilir. İşte o modeller!

iPhone 7, yanında onları getirecek!

Apple, her yıl tek bir iPhone modeli tanıtma geleneğini ilk kez iPhone 5S ve 5C'yi birlikte tanıttığı gece bozmuştu. Daha sonra iPhone 6 ile birlikte iPhone 6 Plus, iPhone 6S ile birlikte iPhone 6S Plus sahneye çıktı.

Görünüşe göre şirket, iPhone 7'de iki farklı modelle de yetinmeyecek. Blog sitesi Mobipicker'ın paylaştığı bir ekran görüntüsü, bu kez 3 yeni modelin ortaya çıkabileceğini söylüyor. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın yanında Apple, iPhone 7 Pro veya iPhone 7 Plus Premium isimli üçüncü bir modeli de tanıtacak. İsimsiz kaynaklara dayandırılan iddiaya göre Apple, her 3 model için de üretim planlamasını tamamlamış durumda. Üretimin, Pegatron ve Foxconn tarafından yapılacağı artık bir sır değil.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus'ın beklentilerin altında kalması, iPhone SE'nin beklenen etkiyi göstermemesi, Apple'ı bu yola itmiş olabilir. Üç farklı iPhone'un aynı anda piyasaya sürülüp sürülmeyeceğini, sürülürse nasıl bir tepki alacağını kesin olarak kestirmek ise, şimdilik oldukça zor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

hüsran olur bkz samsung un sayısız modeli

"İphone 7 Premium Plus" wooaw bu isimli modele heralde 10 bin lira falan ister.

@20 Mayıs 2016 17:00 almazsin olur biter. Yani kizmak yerine almamayi tercih edersek sorun olmaz boyle seyler

Haber kapağınındaki başlığı görünce televizyonda bal satanlar aklıma geldi. Birde konu Apple olunca hiç yakışmadı bence.

Keşke Plus Premium Ultra Pro yerine iPhone 4 kasasında son teknoloji donanımı kullansalar...

iPhone SE beklenen etkiyi yaratamadı diyorlar da, ben 1 ay space gray 64gb için her yeri aradım. Bence apple bu işi biliyo. 6s de gayet iyi bence.

Tiri viri bos haber sadece 2 model cikicakk

Samsung a laf edenler aynı yolu izlemeye başladı. Her cihaz her ülkede raabet görmeyebilir. Sen cihazı bulamamış olabilirsin ama satış taktiği,reklamı daya beklentiyi arttır piyasanın talep bandının biraz aşağısına gönder. Cihazları fabrikada stokla adına da başarı de. Bu reklam başarısıdır. Her ürün her piyasada yemez her segmente hitap etmek zorundasın. Senin ülkende misal Windows phone satmıyor diye onu eleştirmek doğru olmaz bak Hindistan'a. Neden çünkü uygun fiyatlı.

Se bence çok başarılı çünkü tek el de kullanmak mümkün!

Bence ürünleri arttırmak yerine ios 9.3 güncellemesinin sorunlarını düzeltmeliler . Insanlara güven vermeliler.

Apple çok iyi oynamalı. İşi gerçekten zor. Bu sefer buz dağı göründüğü gibi olmayabilir!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir