iPhone SE ile eğlenen video yayında!

Ortaya çıkan bu yeni video, iPhone SE ile fena halde dalga geçiyor; Steve Jobs'tan özür diliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat iPhone SE ile eğlenen video! Apple reklamları ile dalga geçen videoların arasına yeni bir iPhone SE videosu eklendi! İzleyin.

Apple'ın reklamlarıyla dalga geçmek, artık bir gelenek. Apple'ın beyaz arka planlı reklamlarıyla eğlenen reklamlara daha önce rastladık. HTC, Apple'ın ünlü 1984 reklamını eğlence konusu yaparken mobilya üreticisi IKEA bile 2014 kataloğunda Apple stili bir reklam kullanmıştı.

Şimdi ise YouTube'daki "jacksfilms" kanalı, yeni yayınladığı iPhone SE videosuyla partiye katıldı. Biz, iPhone SE'deki "SE"nin nasıl telaffuz edildiğini tartışırken video, işleri basite indirgeyerek "iPhone say" şeklinde telaffuz etmeyi tercih ediyor.

Videonun odak noktası, 4 inç'lik ekran boyutunun 2012'den kalmış olması. Game of Thrones hayranları için "Castle Black" renk seçeneğinin sunulduğunu söyleyen video, "üç senenin öncesinin telefonu, 400 dolardan başlayan fiyatlarla" diye devam ediyor ve sözlerini "Çok üzgünüz Steve" diye tamamlanıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

6 ve 6s kasasıyla gelmesi gerekirken aynı 5s kasasıyla gelmesi bana bunlar acaba ne içiyo diye sordurtmadı değil

0:25te dalga geçtiğini sandıkları telefon iphone 4-4s. ekranı 3.5 inç. 5s alacak paraları mı yokmuş garibanların? dalga geçenlerin bile kalitesi düştü artık napcaz? sondaki reklam videolarını görünce ne kadar acınası ve iphonedan geçinmeye çalışan zavallı insanlar olduğunu anlayabiliyorsunuz zaten.

@24 Mart 2016 16:50 her iPhone'u olanı zengin mi sanıyorsun. Köşedeki simitçide bile var. Millet kredi çekip alıyor ne akla hizmetse artık.

ne yapacaklardı? iPhone standart error dalga geçilmeyecek gibi değil...

@grezimonk biterek gitmen dilegiyle

@24 Mart 2016 21:13 asıl sen bit... ve defol git...

Telefonun çerçevesi gazoz açmaya falan mı yarıyor. Neden bu kadar kalın

5s te çok satış yaptıkları ve bu tasarımın başarılı olduğunu düşündükleri için bu Telefonu tasarlamışlar bence büyük telefon sevmeyenler için birebir.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost