iPhone X'in Çıkışı "Bir Felaket" Olacak!

Yeni bir iddia, daha önce duyduğumuz şeyi ısrarla tekrarlıyor: iPhone X, çıktığı tarihte çok kısıtlı sayılarda gelecek!

  • Zeynel A. Öztürk
iPhone X'in Çıkışı "Bir Felaket" Olacak!

iPhone X'e sahip olmak istiyorsanız, 3 Kasım'daki satış tarihini hafızanıza kazıyın çünkü yeni gelen bilgiler, iPhone X'in çıkışının bir "felaket" olacağını söylüyor.

Techradar'a popüler bir telefon satıcısından ulaşan bilgiye göre iPhone X, çıkış tarihinde çok kısıtlı sayılarda satışa sunulacak ve bu çıkış, bir "felaket" olacak. Sitenin kaynağı, şunları söylüyor:

"Tavsiyemiz, yeni iPhone'u istiyorsanız bir an önce ön sipariş vermeniz. Telefon muhtemelen hızla tükenecek ve bazı satıcılara çok az miktarda iPhone sağlandığını biliyoruz. Çok az miktarda. Yeterli stoğun oluşması Ocak veya Şubat'ı bulabilir."

Bununla birlikte iPhone X'in yüksek fiyatı, sanılan yüksek talebin oluşmasına engel olabilir. Ancak şu ana dek iPhone X'e olan ilgi oldukça yüksek gibi görünüyor. Yani iPhone X'e mutlaka sahip olmak istiyorsanız, bir Apple Store önünde sabahlamanız muhtemelen en iyi seçenek

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

gaz gelmeyin eksik olsun iphone x

@27 Ekim 2017 11:55 Sonuçta bir telefon...

tam bir pacayi kurtama taktigi gaza gelmeyin fiyatlar aldi basini gidiyor nokia gibi dur demenin zamani geldi cok pahali

Sen de yorum yaz

Turhost