iPod Nano'da etek altı manzaraları

Herkes iPod'u müzik dinlemek için kullanmıyor: İşte farklı bir kullanım ve suçüstü yakalanan sapık!

  • Ümit Öncel
iPod Nano'da etek altı manzaraları
iPod Nano, yanlış ellerde tehlikeli olabilir...

Apple ürünlerinin ne şekilde kullanılacağı konusunda oldukça hassas bir firma. Bunu iPhone ve iPod için uygulama sattığı iTunes sitesindeki katı kurallarından gayet iyi biliyoruz. Fakat Apple ne yaparsa yapsın bazı sıra dışı kullanım yöntemlerinin önüne geçemiyor. Japonya'daki bir iPod sahibi, sahip olduğu cihazın kullanımı konusunda ne kadar yaratıcı olabildiğini (polisler dahil) herkese gösterdi ve onun yöntemi kesinlikli Apple'ın tercih edeceği bir kullanım şekli değildi!

Japonya'nın Kobe şehrinde adı açıklanmayan bir adam sahip olduğu yeni nesil iPod Nano'yu asıl amacına uygun kullanmak yerine ayakkabısına tutturmayı tercih etti. iPod'un kamerasının objektifini yukarı bakacak şekilde cihazı ayakkabısına bağlayan adamın amacı ise girmiş olduğu kitapçıdaki 18 yaşındaki bir kız öğrencinin eteğinin altından fotoğraf çekmekti. Neyse ki adam amacına ulaşamadan suçüstü yakalandı, cezaevine gönderildi ve iPod Nano'suna el koyuldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

japonların standart fantezisi...neleri alet edeceklerini şaşıyorlar...

Türk olmasın o kökenini araştırsınlar.

Haberi 'adam ipodu poposuna soktu sayın seyirciler' edasında okudum ama klasik duyulan, görülen şeyler...

FxDev.org

sapık pislik

adamlar sapıtmış :D

Hayret Genelde Türklerin Aklına Gelir Bu Yaratıcılıklar Mesela İlk Kameralı Telefon Cıktıgında Olduğu Gibi :D Adam Özentilik Yapmış Ama İyi Fikir.. :P

çok iğrenç bir durum. apple'ın ses kalitesini kullanarak müzik dinlemek varken neden böyle iğrenç şeylere başvururlar inanın hiç anlamam.

Mükemmel bir apple ürününü ne amaçla kullanıyolar, ayıp ayıp

ipod nano 5.nesil sadece 190 dolar

bu adam sapıtmış bune be ne güzel ipodu var ama sapıklıkla kullanıyor ayıp ya ayıp ayıp

Apple'da saglam firma ama adam Koreli :D Kesin Cakmadır ,xD

Sen de yorum yaz