İşte Kingston DC1000B NVMe SSD Özellikleri ve Fiyatı!

Kingston Technology'den veri merkezleri için sistem sürücüsü çözümü kurumsal NVMe SSD: DC1000B.

Kingston DC1000B NVMe SSD Özellikleri ve Fiyatı

Kingston Digital, Inc. veri merkezlerine yönelik yeni SSD modeli olan DC1000B M.2 NVMe sürücüsünü piyasaya sürüyor. Yeni sürücü, sistem sürücüsü için ayrılan bir ya da iki M.2 NVMe yuvasına sahip sunucular için ideal bir çözüm sunuyor. Böylece bu sunucularda ön taraftaki 2,5 inç sürücü yuvaları ek depolama için kullanılabiliyor. 2280 tipindeki DC1000B dahili güç kaybı koruma özelliğine sahip. Ürün ayrıca 0,5 DWPD4 düzeyindeki dayanıklılığıyla uzun kullanım ömrü sunuyor. Sistem kurulumu, ön bellek ve kayıt tutma için tasarlanan Kingston DC1000B 3,2 GB/s ve 205.000 IOPS2 hızlarıyla inanılmaz performans sunuyor.

"M.2 tipi aslen istemci makineleri için tasarlanmış olsa da küçük boyutları ve yüksek performansıyla sunucularda kullanmak için de çekici hale geliyor." diyen Kingston SSD Ürün Müdürü Keith Schimmenti, sözlerini şöyle sürdürüyor: "DC1000B, hem çok tanınmayan hem de en üst düzey markaların sistem sürücüsü için M.2 NVMe SSD'lerden yararlanan en yeni sunucu modelleri için özel olarak geliştirildi."

Yüksek performanslı bir M.2 (2280) NVMe SSD olan DC1000B, 3D TLC NAND özelliğiyle birlikte en son Gen 3.0 x 4 PCIe arayüzünü kullanıyor. Sunucularda kullanmak için tasarlanan DC1000B, veri merkezlerine uygun maliyetli bir sistem sürücüsü çözümü sağlıyor. Büyük ölçekli raf tipi sunucularda dahili sistem sürücüsü şeklinde kullanmak için ideal olan ürün ayrıca yüksek performanslı ve dahili güç kaybı koruma özelliğine sahip M.2 SSD'lere ihtiyaç duyulan özel amaçlı sistemlerde de kullanılabiliyor. DC1000B, istemci sınıfı SSD'lerde fazla görülmeyen kurumsal düzeyde performans tutarlılığı ve düşük gecikme süresi gibi özellikler sunuyor.

DC1000B; 240GB ile 480GB arasında değişen kapasite seçeneklerine1 sahip. Ürün efsanevi Kingston güvenilirliğiyle geliyor. Daha fazla bilgi için kingston.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play