Kendi saatini inceledi ve çok beğendi!

Samsung'un kendi blog sayfasında yayınladığı "inceleme", bu cihazdan övgüyle bahsediyor ama...

Samsung kendi saatini inceledi ve onu çok beğendi!

Samsung'un kendi blog sayfasında yayınladığı, Gear S'ten övgülerle bahseden "Gear S incelemesi", firmanın iddiasına göre tamamen bağımsız. Ancak firmanın kendi sayfasında yayınladığı böyle bir incelemenin bağımsızlığına inanıp inanmamak, size kalmış.

Kim tarafından kaleme alındığı tam olarak bilinmeyen incelemede yazar, kendini "TMAE" (ortalama editör) olarak adlandırıyor. Ancak yazara göre Gear S, o kadar da ortalama bir cihaz değil. "Teknik özellik bakımından bu cihaz, kolunuzdaki bir Galaxy S" diyen yazar, saatin ekran boyutunu atlamış görünüyor. Saat temaları için "sizi bilemeyeceğim arkadaşlar ancak benim favorim, lüks görünenler" diyen editöre göre kullanıcı arayüzü, "son derece sezgisel."

Yazar, ilginç ve biraz da talihsiz sonuca şöyle ulaşıyor: "Kulağa her ne kadar taraflı gibi gelecek olsa da, Gear S müthiş." Kulağa taraflı geldiğinden şüphe yok, çünkü sitede LG G Watch veya Moto 360'ın incelemelerine rastlamanız mümkün değil.

İncelemenin Samsung'un pazarlama takımından bir kişi tarafından yazılmadığını gösteren herhangi bir kanıta rastalmadık. Samsung'tan bir açıklama gelene kadar böyle bir inceleme, bize sorarsanız Samsung'un kendi kendine 5 yıldız vermiş olmasından ileri gitmeyecektir.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Fasonsun samsung fason....

@17 Kas 2014 13:02 asıl fasoncu Apple öğrende gel...

para verip yayınlatacak birini bulamamıştır ya da parası yetmemiştir ya da yanlışlıkla onların sitede yayınlayacağına kendi bloğuna koymuştur

Satışlar düşünce reklam için ayıracak paraları kalmadı herhalde.

samsung alemsin valla

İnadına Samsung, inadına Açık Kaynak....

Kendine cak bi beslik panpa :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir