Kingston bir kez daha "Red Dot" dedi!

Kingston DataTraveler SE9 G2 USB 3.0, Red Dot 2015 Tasarım Ödülü'nü kazandı!

Kingston bir kez daha "Red Dot" dedi!

Kingston Technology'nin Flash bellek şirketi olan Kingston Digital Inc., geçmişte ilk modeliyle kazandığı Red Dot Tasarım Ödülü'nü, 2015'te DataTraveler SE9 G2'nin ergonomik ve şık tasarımıyla yeniden kazanmayı başardı.

1954'den bu yana gerçekleştirilen ve dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden biri olma özelliğini taşıyan Red Dot, konusunda uzman jürisinin, uzun bir süreç ve detaylı bir süzgeçten geçirerek seçtiği tasarım ödüllerinde bu yıl kategorisinde ipi Kingston DataTraveler SE9 G2 önde göğüsledi.

Selefi gibi metal kasaya sahip olan Kingston DataTraveler SE9 G2 USB 3.0, 8 GB, 16 GB, 32 GB ve 64 GB'lık modelleriyle satışa sunuldu. Ürünün 8 GB'lık modeli 21 TL, 16 GB'lık modeli 30 TL, 32 GB'lık modeli 46 TL ve 64 GB'lık modeli ise 92 TL fiyat etiketiyle raflarda yer buluyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Lütfen sayın bellek üreticileri, Allah'ınızı seviyorsanız. Lütfen ama lütfen, şu usb belleklerine de, kartlarda olduğu gibi fiziki yazma koruması ekleyin. Parası neyse veririz; bu haliyle virüs olayını tetikleyenlerin en başında geliyorsunuz. Artık sesimizi duyun, sayın üreticiler.

bu ürünün usb2.0 ını kullanıyorum çok başarılı ve şık bunuda almak isterim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir