Lenovo, ThinkVision P44 Monitörü Tanıttı

Lenovo, iki adet monitöre eşdeğer ve üstün performansı tek monitörde sunan yeni ürününü CES'te tanıttı.

Lenovo, ThinkVision P44 monitörü tanıttı

Lenovo'nun, CES 2019 tüketici elektroniği fuarında tanıttığı yeni ürünleri arasında yer alan Lenovo ThinkVision P44, birden çok ekranla çalışan kullanıcılara büyük kolaylık sunuyor.

Ultra geniş görüntü

Aynı anda birden çok ekranla çalışmanın gereği olan fazla çerçeve ve kablolarının getirdiği zorlukları ortadan kaldıran 43,4 inçlik Lenovo ThinkVision P44 monitör, 3840x1200 çözünürlükle, 32:10'luk ultra geniş bir görüntü oranı sunuyor ve iki adet 24 inçlik 16:10'luk monitöre eşdeğer bir ekran sağlıyor. Ürün, bütünleşik, ikili USB-C bağlantı noktası, aynı anda veri, görüntü ve ses sinyali transferi yapabilecek iki adet görüntü girişinin yanı sıra, 90W'a kadar şarj gücü ile sizi yarı yolda bırakmıyor.

Lenovo ThinkVision P44 özellikleri

Lenovo ThinkVision P44 monitörün diğer önemli özellikleri arasında tek tuşla resim yanında resim (PBP; Picture-by-picture) özelliğini etkinleştirme ve çift kaynakla çalışırken kullanabileceğiniz geçiş düğmesi, üst düzey çoklu görev olanağı sunuyor.

Monitörün akıllı masaüstü yönetimi yazılımı ise birden fazla monitör yapılandırması ve görüntü bölgesi oluşturulmasına olanak tanıyor. Daha da fazlasını isteyenler için iki adet USB 3.1 Tip C bağlantı noktası ve gelişmiş bağlanırlık (2 adet HDMI 2.0 ve 1 adet DP 1.4) ile donatılan Lenovo ThinkVision P44, 450 nitlik maksimum parlaklık sunan VESA Certified DisplayHDR, daha iyi kontrast ve renk doğruluğu ile canlı ve gerçekçi görüntü deneyimi sunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz