LEVEL Rock Band Günleri

LEVEL Rock Band Günleri'nin ilki, 10 Temmuz'da Hayko Cepkin ve Malt'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

LEVEL Rock Band Günleri
LEVEL Rock Band Günleri

LEVEL Rock Band Günleri başladı!

LEVEL tarafından düzenlenen LEVEL Rock Band Günleri'nin ilki, 10 Temmuz 2009 tarihinde, Kadıköy'deki Karga Bar'da gerçekleştirildi.

Hayko Cepkin ve Malt'ın katılımıyla renklenen organizasyonda Hayko Cepkin, Malt ve LEVEL editörleri, hayranları ve takipçileri ile buluşma ve kaynaşma fırsatı yakaladı. Hem müzik, hem de oyun severler tarafından yoğun ilgi gösterilen organizasyonun sponsorları da, katılımcılara sürpriz hediyeler dağıtarak geceye katkıda bulundu.

Gece boyunca Sony'nin PlayStation 3 konsolunda oynanan Guitar Hero: Metallica, oyuna, müziğe ve metale hayran olanların doyasıya eğlenmesini sağladı. LEVEL editörlerinin gerçekleştirdiği açılış performansından sonra sahne alan Hayko Cepkin, bu oyunda ne kadar başarılı olduğunu her şarkıda tekrar tekrar gösterirken, hayranları da kendisiyle oyun oynama ve eğlenme imkanı yakaladı. İlerleyen saatlerdeyse bu kez Malt grubu sahne aldı ve tüm grup elemanları, birer enstrüman kaparak performans sergilemeye başladı.

Verilen araların ardından sürpriz hediyelerin dağıtılacağı yarışmalara geçildi. Hayko Cepkin ile sahne alan ve birlikte çalma şansı yakalayan üç kişi, Aral İthalat'tan Guitar Hero: Metallica'nın PlayStation 2 oyununu ve gitarını kazandı. Sonraki yarışmalarda ise üç kişiye Billabong'dan özel hediyeler verildi. Organizasyonun bir diğer sponsoru OverGame de PlayStation 2, Logitech Extreme Pro 3D Joystick ve Age of Mythology: Complete Edition gibi birbirinden değerli hediyelerle geceye katkı sağladı.

İlerleyen saatlerde bu kez Hayko Cepkin ve Malt grubu elemanları birlikte sahne alarak hem oyunun tadını çıkarttılar, hem de izleyenlerin büyük keyif almasını sağladılar.

LEVEL, Patika Yapım tarafından internet üzerinden (www.livewarcraft.com) kesintisiz olarak canlı yayınlanan organizasyona katılan Hayko Cepkin'e, Malt'a, sponsorlar Aral İthalat'a, Billabong'a, OverGame'e, Sony'ye, organizasyona ev sahipliği yapan Karga Bar'a ve tüm katılımcılara teşekkürlerini sunar.

İlk LEVEL Rock Band Günleri'nden fotoğrafları görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.level.com.tr/galeri/3135/

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir