LG Lancet, Windows'tan sonra Android'li oldu!

LG'nin Windows Phone'lu son cep telefonu olan Lancet, şimdi de Android forması giyiyor!

  • Ercan Uğurlu
LG Lancet, Windows'tan sonra Android'li oldu!

Geçtiğimiz mayıs ayında LG'nin duyurduğu son Windows Phone'lu akıllı telefonu Lancet, Verizon tarafından Amerika'da satışa sunulmuştu.  Giriş segmenti özelliklere sahip olan telefon çok fazla ilgi toplamasa da, anlaşılan Verizon satışlardan memnun. Zira bu kez de LG ile telefonun Android'li bir sürümü üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Evet, tıpkı kardeşi gibi yine Qualcomm Snapdragon 410 işlemciyle gelen yeni LG Lancet, bu defa Windows Phone değil, Android 5.1.1 ile çalışıyor. Teknik altyapı olarak Windows'lu Lancet'in aynısı olan LG "Android" Lancet, 17.5 gün bekleme süresi ve 18.5 saat konuşma süresi sunuyor.

Yine Verizon tarafından 120 dolarla fiyatlandırılan LG "Android" Lancet, ayrıca iki yıl boyunca ayda 5 dolarlık kontratla da satın alınabiliyor. Telefonu ABD dışında satın almak ise, ne yazık ki şimdilik mümkün görünmüyor...

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

En sonunda aynı donanım üzerinde wp ve android i performans ve pil ömrü gibi konularda kafa kafaya karşılaştırabileceğiz.

@22 Ekim 2015 22:35 One M8'de karşılaştırılması üstün taraf Windows Phone'du Youtubede'de çeşitli videoları var oradan da bakabilirsin (Not:C5 Ultra kullanıcısıyım Lumia 520'den geçiş yaptım)

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play