LG V30, IFA 2017'de Sahne Alacak mı?

LG'nin yeni "alternatif" amiral gemisi cebi V30'un ne zaman sahne alacağı, netleşmeye başladı!

  • Ercan Uğurlu
LG V30, IFA 2017'de sahne alacak mı?

Samsung ve LG, her yıl iki Premium serisi akıllı telefon tanıtmasıyla ünlü. Samsung, S ve Note serisiyle ilerlerken, LG ise G ve V serileriyle üst segmente özel telefon modelleri sunuyor. Şimdilerde Samsung tarafında Note 8 hazırlığı varken, LG'de de V30 heyecanı sürüyor. İki telefonun da birbirine yakın tarihlerde tanıtılması bekleniyor. Bunlardan LG V30'un IFA 2017'de tanıtılması daha yakın; Note 8 için ise fuardan birkaç gün erken göreceğimizi söyleyebiliriz.

1 Eylül'de Berlin'de kapılarını ziyaretçilerine açacak olan IFA 2017'de sahne alacak olan LG, yeni akıllı telefonu V30'u 31 Ağustos tarihinde tanıtması bekleniyor. Her zamanki gibi özel bir etkinlikte tanıtılacak olan LG V30, Android O ile gelecek ilk telefon olma heyecanı da yaratıyor. Zira geçtiğimiz sene gelen LG V20, Android Nougat ile piyasaya çıkan ilk akıllı telefon olma özelliği taşıyordu. Bu anlamda V30'da da benzer bir hamleyi görebiliriz.

Güney Kore'de 3 mobil operatör için ön siparişe açılacak olan LG V30, eylül ayında ise yine Güney Kore'de satışta olacak. ABD ve diğer ülkelerde ön sipariş olacak mı sorusu şimdilik gizemini koruyor.

LG V30'da Snapdragon 835 işlemcinin  yanında 3200 mAh kapasitesinde bir batarya görmeyi  bekliyoruz. Ayrıca ses yeteneklerinin  oldukça gelişmiş olduğu söylenen LG V30, son dönemin tartışmalı konusu 3.5 mm'lik jaktan da vazgeçmeyecek gibi. 3 depolama alanı seçeneğiyle tanıtılacağı düşünülen LG V30, 32 GB, 64 GB ve 128 GB gibi geniş alan sunacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

kanserin sebebi lg.radyasyon oranları çok yüksek.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play