LG V30 ve LG G7, Beklenenden Daha Erken Tanıtılabilir!

Yeni bir bilgiye göre LG, merakla beklenen V30 ve bir sonraki amiral gemisi G7 için sürpriz hazırlığında!

  • Zeynel A. Öztürk
LG V30 ve LG G7, Beklenenden Erken Tanıtılabilir!

LG'nin bir sonraki çift ekranlı telefon V30'la ilgili bilgiler, Şubat'tan bu yana gelmeye devam ediyor. Henüz cihazı görmesek de LG'nin planlarını biliyoruz.

LG V30'un kavisli bir ekranla ve Qualcomm Snapdragon 835 işlemciyle geleceğini duymuştuk. Şimdi ise firmanın V30'un tanıtım tarihini erkene aldığı ortaya çıktı. Henüz kesinlik kazanmamış olsa da LG V30'un tanıtımı, beklenenden bir ay önce gerçekleşebilir. LG V20, geçen sene Eylül'de tanıtılmıştı. Dolayısıyla V30, yaz aylarında tanıtılabilir.

LG'nin G7'nin tarihini de erkene alma ihtimali var. Bu durumda telefon, Şubat'taki MWC yerine Ocak'ta, CES'te tanıtılabilir. Elbette tanıtım tarihlerini etkileyebilecek birçok faktör var ve söylenenlerin doğru olup olmadığını zaman gösterecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

LG benim icin G5 ile birlikte mazi oldu, G'den G5'e kadar neredeyse butun modellerine sahiptim (G4 haric) ama artik yeter.

test kullanıcısı olmak için başvurduk ses seda çıkmadı niye acaba?

Samsung s8 aldım hoparlör bozuk çıktı değiştirmek yerine tamir edelim diyorlar müşteri Memnuniyeti anlayışı yokmuş boşa 4000 tl vermişim

@16 Haziran 2017 21:52 saçmalama be... kronik sorun olsa direkt değiştirirlerdi...

bence lg yine hata yapıcak işte g6 yapmışsın ne güzel aynı şekilde devam et.sağlam tlf çıkar ekranını pil optimize et.

lg görüntü olarak güzel kalite olarak berbat.50-100 tl fazla verin kaliteli alın.teknik servisleri benim telefonumu tamir etmedi kırdım attım .

Sen de yorum yaz