LG, V30'da Böyle Bir Yol İzleyebilir!

Yeni sızan görüntüler, LG'nin bir sonraki telefonunun beklediğimizden farklı bir telefon olabileceğini gösteriyor!

  • Zeynel A. Öztürk
LG, V30'da Böyle Bir Yol İzleyebilir!

LG'nin çift ekranlı ve çift ön kameralı V10'u hepimizi şaşırtmıştı. Firma V20'de birkaç düzeltme yapmış, telefonu LG G5'in geniş açılı kamerasıyla donatmıştı.

LG G6 ile tasarımını bir sonraki aşamaya taşıyan firma, yeni telefonunda tüm gücünü konuşturdu. Şimdi ise tüm gözler, bir sonraki telefonda. Şubat'ta gelen dedikodulara göre V20'nin selefi, Snapdragon 835 işlemci ve 6GB RAM gibi uç nokta özelliklerle gelecekti. Telefonun Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus gibi kavisli bir ekrana sahip olacağı da söyleniyordu. Ancak yeni gelen görüntülere bakılırsa firma başka bir yol da izleyebilir.

Evan Blass'ın paylaştığı LG V30 tasarımları biraz eski de olsa, LG'nin bir süre önce yaptığı planları yansıtıyor. LG'nin hala bu tasarımın peşinde olup olmadığını bilmiyoruz ancak fotoğraflarda içerisinde ikinci bir ekran barındıran kızaklı bir telefon var. İkinci ekran, kızak kapalı konumdayken de kısmen görünüyor ve bir uyarı bandı gibi çalışıyor.

Konsept ilginç olsa da LG'nin bu tür bir telefonun pil ömrünü nasıl kontrol edeceği merak konusu. LG, bu fikri çoktan geri bırakmış da olabilir ancak yine de firmanın geleceğe yönelik V30 fikirlerini görmek hoş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Açıkçası çok gerekli gelmedi bana! Telefon dikey pozisyondayken extra klavye alanı açmaktan başka bir avantajı yok ama proje geliştirilebilir...

i like the look of the v30

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play