LG'nin Windows'lu yeni cebi göründü!

Cep devinin Windows Phone'a dönüşünü müjdeleyen yeni Windows'lu telefonu göründü!

LG'nin Windows'lu yeni cebi göründü!

LG, diğer pek çok telefon üreticisi gibi, Windows telefonlar nedeniyle yaşadığı hayal kırıklıkları sonrasında Windows işletim sistemli telefonlar üretmeyi durdurmuştu. Ancak bir süredir, cep devinin tekrar Windows'lu telefon üretmeye başlayacağı dedikodusu ortalıkta dolaşıyordu. 2014'te Microsoft'un teşviki ile yeniden Windows telefon üretmeye ikna olan LG'nin ilk Windows'lu telefonu da, kendi sitesinde ortaya çıktı.

Firmanın web sitesini inceleyenler, ürün listesi içinde LGVW820_Windows_Phone isimli bir telefona rastladılar. LG bu telefon hakkında henüz bir açıklama yapmadı ancak ürünün isminden anlaşıldığı gibi, VW820 ismini taşıyacak olan telefonun Windows Phone (ve Windows 10) sistemiyle çalışması bekleniyor.

VW820 ismi daha önce de Ekim ayında firmadan sızmıştı ve 4.7 inç ekrana sahip üst seviye bir telefon olacağı iddia edilmişti. Bakalım, LG'nin yeni Windows telefonu hangi sürprizle karşımıza çıkacak?

Cem Şancı

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Zarar eder, kimse almaz..

tutmaz bencede... windows kadar gereksizi yok. belkide lg denemek için üretmiştir

@01 Mayıs 2015 22:18 wp nin gereksiz olması uygulama yokluğundandı yakında android uygulamaları wp deçalışacak canını sıkma kardeşim , bari kastı dondu virüs girdi diye üzülmezsiniz.

Biz alırız,bir emülatör işletim sistemindense wp gerçek bir sistemi .

@02 Mayıs 2015 01:42 android 5.0'dan sonra sanal makineden vazgeçtiler. Windows uygulama magazasi bombos.

@02 Mayıs 2015 14:22 wp de tek storedan vaz geçti zaten de ben gördüm hala kasıyor android

şu tuşlar sanal olunca benim çok gıcığıma gidiyor.

bi sonraki telefonum kesinlikle wp olacak çünkü win10 la birlikte android iostaki uygulamaları açabileceği söyleniyo ve surekli güncelleme geliyo . note 3 ve samsung pişmanlıktır

VW820 ise madem bence 8.1 Update 2 ile gelir.

Hala android çopluğunde yuzmeye çalışanları dominik'e goturmek lazım

Bu microsoft geri zekâlılar gibi davranmayı bırakıp uygulama sayısını artırmayı denese insanlarda wp alırlar,yav şu durumda blackberry marketi bile windows marketten daha iyi be kardeşim.

zarar edeceğini düşünmüyorum, hatta ve hatta windows işletim sistemini daha da yayar göreceksiniz..

win10 ile android ve ios uygulamaları port edilecek falan olayı gerçeğe dönüşürse kimse tutamaz androidde beni artık :D yıldım artık telefon alalı 4 ay oldu hemenmi kasar.2500 tl vermesekte 1600 verebildik içim acıdı valla yaa :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost