Microsoft yarın "büyük" bir duyuru yapacak

Microsoft, yarın "büyük" bir duyuru yapacak. Peki teknoloji devi karşımıza neyle çıkabilir?

  • Zeynel A. Öztürk
Microsoft yarın "büyük" bir duyuru yapacak

Microsoft, "kimsenin kaçırmak istemeyeceği" bir duyuru yapmaya hazırlanıyor. Yarın yapılacak duyuruda Microsoft'un Barnes & Noble ile beraber geliştirdiği bir tabletin tanıtılacağı düşünülüyor.

Barnes & Noble ve Microsoft, Nisan'da "stratejik bir ortaklık" kurmuşlardı. Microsoft'tan Andy Lees, o zaman şu açıklamayı yapmıştı: "Birbirini tamamlayacak olan değerlerimiz, geniş Windows cihazları arasında e-reading yeniliğini geliştirecek. Böylece kullanıcılar sadece makaleleri okumayacak, onların bir parçası haline gelecekler." Öncesinde Windows Phone başkanı olarak görev yapan Lees, şu an Barnes & Noble projesinin başında bulunuyor.

Microsoft bu ayın başlarında tanıttığı SmartGlass adındaki bir teknolojiyle televizyondaki içerikleri telefon ve tabletlere aktarmayı (ve bunu aksi yönde gerçekleştirmeyi) göstermişti. Yarın yapılacak duyuruda SmartGlass'ın da rol oynaması mümkün.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Başlık heyecanlandırdı ama haberi okuyunca beni ilgilendirmediğini ve ilgilendirmeyeceğini anladım.

Maksat ztn o "ziyaretçi"!!

bence yine para diyecektir. windows 8 bugün bedava diyecek hali yokya. şöylede olabilir windows office 15 çıktı veeeee windows 8 in içinde geliyor dese işte bu büyük haber olurdu

Bu gece Microsoft birşeyler açıklayacak diye biliyorum ya şimdi başlıyor olmalı yada 3 saat sonra 19 Haziran 01:00 sularında?

Sen de yorum yaz