Motorola 25 Şubat sürprizine hazırlanıyor

Sadece 2 gün sonra, "ihtiyacınız olan her şey bir kutuya sığdıracak" yeni Motorola bombası patlıyor!

  • Cem Şancı
Motorola 25 Şubat sürprizine hazırlanıyor

Önce Google'ın satın aldığı, ardından Çin'li Lenovo grubuna satılan Motorola, 25 Şubat günü önemli bir açıklama yapacağını duyurdu. Peki, Motorola o gün ne tanıtacak?

Medyaya ulaştırılan gizemli basın daveti kutularından, tanıtılacak ürün hakkında bir ipucu çıkmadı. Ancak "İhtiyacınız olan her şey bir kutuya sığacak ve Çarşamba günü elinizde olacak" ifadesi hemen göze çarpıyor.

Motorola'nın, amiral gemisi telefon modelini tanıtmasının üzerinden fazla zaman geçmedi. Dolayısıyla 25 Şubat günü bir telefon değil de, Moto 360 akıllı saatlerin yeni neslinin tanıtılması ihtimali yüksek görünüyor. Yine de bu ihtimal kesinlik taşımıyor.

"İhtiyacınız olan her şey bir kutuya sığacak" ifadesinin ne anlama geldiğini henüz çözebilen olmadı. Sizin bir fikriniz varsa, yorum kutumuz emrinize amade...

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

oyun konsolu yada multimedia kutusu

Saat seklinde cep telefonu

Tv olmasın ??

saat takma olayi bir zevk bu tarz ürünlerin mutlaka alicisi cikacaktir ama ben fazla tutulmuyacagina eminim kücük telofonlardan büyük ekranlara gecilmesi simdide kücük teller yerine bu saatlerin üstelikte sadece telle iletisim ile calismasi ile ise yarayacagina inanmiyorum alicisi olur ama fazla satmaz hangi marka olursa olsun iwatchda dahil olmak üzere.

Umarim sanal gerceklik gozlugu falan degildir..

@23 Şub 2015 23:33 neden? alacak paran mı yok?

herşey ancak bir telefonda toplanır,anlamak bu kadarmı zor?

Saat telefon aynı kutuda...

İnşallah farklı bir marka altında TV çıkarırlar. Düşünsenize TV'nizde Motorola logosu olduğunu...

26 şubat oldu hala bir şey yok

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play