MS Office 14: Tartışılan ekran görüntüsü

MS'in yeni Office paketine ait olduğu iddia edilen bir ekran görüntüsü internette dolaşmaya başladı.

  • Halil Mollaoğlu
MS Office 14: Tartışılan ekran görüntüsü
Ekran görüntüsü: Office 14 böyle mi gözükecek? (resim: neowin.net)

İnternette Office 14'ün bir konsept ekran görüntüsü ortaya çıktı. Neowin.net haber sitesinin bildirdiğine göre bir blog yazarı ekran görüntüsünü Microsoft'un "Grada" ile ilgili bir PowerPoint gösterisinde keşfetti. Grada ders içeriklerinin hazırlanmasına yönelik bir araç setini ifade ediyor. Resimdekinin gerçekten de Office 14 mü olduğu yoksa Grada'nın bir sürümü mü olduğu kesin olarak bilinmiyor. Ama şurası gerçek ki, bu görüntü tamamen Microsoft'a ait...

Ekran görüntüsünde selef sürümden tanınan ve bir miktar değişikliğe uğramış "Ribbon" arayüzü var. Ayrıca görev çubuğunda grafik düzenlemeyle ilgili araçları da görmek mümkün.

Birkaç ay önce bir sonraki Office setinin yeni web uygulamalarının ilk ekran görüntüleri yayımlanmıştı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 17 Yorum

ya microsoft yazılımları ilerlettikçe biraz daha mı karmaşık hale getiriryor? ya da ben eskilere çok alıştım yeniler bana biraz karmaşık ve zor geliyor.

Windows7 yede fake görüntüler çıkmıştı
resimleri gören herkez öyle olucak sanmıştı ama olmadı.
Office'de bu görüntüdeki gibi olmayacakdır...

office 14 böyle olamaz yani tam sürümü pek sanmam kolaylık yaparlar windows 7 ile uyumlu yaparlar.Aslında office 2007 uyumluda.bi soru sorcam office 12=office 2007 ise office 14 e ne zaman geçtik hani 13

Görünüm olarak gerçekten güzelmiş.

13 sayısı uğursuz olduğu için atlanmış.

13 uğursuz rakam onlar için istanbul hatırası ;)

ya microsoft yazılımları ilerlettikçe biraz daha mı karmaşık hale getiriryor? ya da ben eskilere çok alıştım yeniler bana biraz karmaşık ve zor geliyor.
13 Ocak 2009 Salı, 20:18

----------------------------------------------

Aksine kolaylaşıyor. O ne ya öyle bir powerpoint kullanıyorduk elli tane menüye giriyorduk. Böylesi daha iyi. Özellikle görsel olarak süper.

"office 14 böyle olamaz yani tam sürümü pek sanmam kolaylık yaparlar windows 7 ile uyumlu yaparlar.Aslında office 2007 uyumluda.bi soru sorcam office 12=office 2007 ise office 14 e ne zaman geçtik hani 13"

Çoğu yazılım firması 13ün uğursuzluğuna inandığından atlıyor o numarayı

!!! "office 14 böyle olamaz yani tam sürümü pek sanmam kolaylık yaparlar windows 7 ile uyumlu yaparlar.Aslında office 2007 uyumluda.bi soru sorcam office 12=office 2007 ise office 14 e ne zaman geçtik hani 13"

Çoğu yazılım firması 13ün uğursuzluğuna inandığından atlıyor o numarayı" !!!
13 uğursuzluğu diye tabir edilen 13üncü havarinin ISA A.S'a ihanet etmesinden dolayı varolan bir düşünce.
Sanıyorum bu resim PowerPoint olabilir. Neyse

13 uğursuz rakam onlar için istanbul hatırası ;)

------------------------------------------------

daha başka nelerin hatırası :D 571 -1453 hepsi hepsi :D ugursuz diye kabul ettikleri rakamın her yerinde biz yani müslümanlar var bizi ugursuz görürken biz ise sürekli bunları kullanıyoruz para veriyoruz ne diyelim :D

bence microsoftuntur kesin ama kendileri reklam ama ile sizdirmistir internete windows 7 gibi sonrada acik birakirlar ugursuzlar :)

çok karmaşık görünüyor tabi kullanmadan anlaşılmaz ...

bana kalsa bu silverlight in duzenlemek icin gelistirilmis bir uygulama flasha benziyor resim ekle video ekle dugme ekle falan yoksa ne isi var orda??

yalan bence officein tema rengi başka bişey ayrıca sol üst tarafta office işareti yerine değişik bir buton var office bütün tema düzenini tek bi yerde topluyor kullandığımdan beri

2010 çıkmadan 2014...Bu iş ciddiyetini kaybetti artık, ben yoluma bakayım, çok işim var....

Sen de yorum yaz