Nexus Q'da sürpriz yumurta

Google'ın gizemli cihazı Nexus Q'nun yeni bir gizli işlevi ortaya çıktı!

Nexus Q'da sürpriz yumurta

Google'ın Nexus Q cihazı pek çok insan için farklı şeyler ifade ediyor. Küçük bir Ölüm Yıldızı, uzaydan gelen bir yaratık, gerekli ama karmaşık ya da bir medya oynatıcı. Şimdi bu özelliklere bir yenisi eklendi. Magic 8 Ball. 1950'lerden beri varolan bu 8'nolu siyah bilardo topu görünümündeki oyuncak, evet-hayır ile cevaplanacak bir soru sorup salladığınız zaman içindeki yirmi cevaptan birini veriyor. Cevaplar "Kesinlikle", "Bir daha dene" veya "Sanmıyorum" yönünde oluyor.

Sanırız şekiller arasındaki benzerlikten esinlenen bir Google çalışanı tarafından eklenmiş olan bu paskalya yumurtası, Jelly Bean'den Nexus Q resmine arka arkaya hızla vurduğunuz zaman ortaya çıkıyor ve sorularınızı cevaplıyor.

Verilen her cevap pek zekice değil, sadece rastgele cevaplar görülüyor, ancak Google'ın Nexus Q'nun sıradışı tasarımını çok da ciddiye almadığı ortada.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ooo herşey ciddiye alınsa ne espri kalır ne şaka.. bence google halkın bağrından kopan bir şirket.. ötekiler gibi burnu havada değil.. geçen chromede gezinirken net koptu hata mesajının ardından " :( " smileyi koymuşlar.. benim çok hoşuma gitti açıkçası.. bazı şeyler ciddiyetsiz daha güzel :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir