Nintedo Switch'i Tam 300 Metreden Aşağı Attılar!

Nintendo'nun yeni oyun konsolu Switch, 300 metreden aşağı düşerse ne olur? Cevap, haberimizde gizli...

  • Ercan Uğurlu
Oynat Nintedo Switch'i 300 metreden attılar! Nintendo'nun yeni mobil oyun konsolu Switch, 300 metreden aşağı düşse ne olur? İşte cevabı!

Teknolojik cihazlara sağlamlık testi pek çok kullanıcı tarafından yapılıyor ve bu testler sosyal video ortamlarında paylaşılıyor. Teste tabi tutulan cihazlar arasında genellikle akıllı telefonlar görsek de, arada farklı cihazlar da olmuyor değil. Bunlara bir örnek de Nintendo'nun yeni mobil oyun konsolu Switch olmuş.

Bir Youtube kullanıcısı olan UnlockRiver.com tarafından yapılan testte, bir drone vasıtasıyla 300 metre yüksekliğe çıkartan Nintendo Switch aşağı bırakılıyor. Peki, bunun sonunda ne oluyor dersiniz? Nintendo Switch kırılıyor mu, bozuluyor mu? Bunun cevabı hemen yukarıdaki videoda.

***Dikkat Spoiler İçerir***

300 metreden aşağı düşen Nintendo Switch, gayet düzgün biçimde çalışmaya devam ediyor. Yalnızca sol omuzu kırılan Switch, onun dışında bu büyük düşüşü ekranında küçük sıyrıklarla atlatmayı başarmış gibi görünüyor. UnlockRiver.com'un bu test sonrası Nintendo Switch için verdiği sağlamlık skoru ise 10 üzerinden 9. Yani eğer Nintendo Switch alacaksanız, onu yere düşürdüğünüzde endişe duymayacaksınız.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz