Nokia Lumia 510'dan yeni bilgiler sızdı

Nokia Lumia 510 ile çekilen fotoğraftaki ipuçları, onun hakkında bakın neleri ortaya çıkarttı...

  • Zeynel A. Öztürk
Lumia 510'dan yeni bilgiler sızdı

Nokia'nın Windows Phone 7.8'li Lumia 510 cebi hakkında sızan bilgilerin ardından, kamerasına ait olduğu iddia edilen kareler internete sızdı.

Microsoft'un en son mobil işletim sistemi Windows Phone 8 yerine WP8'in yeni giriş ekranı gibi bazı yeniliklerle gelen WP 7.8 ile çalışan Lumia 510, Nokia'nın Windows Phone'lu ceplerinin en alt seviyesini temsil ediyor ve gelişmekte olan piyasaları hedefliyor. Öncelikle Çin'de çıkması beklenen cep, çekilen bir fotoğrafın EXIF verilerinde isminin görünmesiyle bir kez daha "onaylanmış" oldu. Verilerden cihazın diyafram açıklığının da f/2.4 olduğunu görebiliyoruz

Lumia 510, 4 inç'lik 800x400 çözünürlüklü bir ekrana, 4GB dahili depolamaya ve 256MB RAM'e sahip. Telefonun çıkış fiyatının 150 dolar gibi düşük bir seviyede olacağı, böylece Nokia'nın Symbian'ın gidişi ile piyasayı tekrar eline almayı amaçladığı söyleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

telefon resmi olarak 5 saat once tanıtıldı hala yakalandı gıbı haberler cıkıyo ne garıp

Haha windows8 koymamışlar. Nokianın kafası güzel.

Türkiye'de nasıl olsa 300 dolar sveiyerinden piyasaya çıkar

@23 Eki 2012 17:08 iki katı vergi fazla. En fazla 200 dolardan gelir.

windows phone telefonları 2008 sin sonlarına kadar kullanan ve beğenen biri olarak söylüyorum ki hala nerdesiniz türkiye' de ürün diye birşey yok. türkiye ye ne zaman geleceğine ilişkin hiçbir bilgi yok. yani microsoft yetkilileri kendi ürünlerini almak zorunda olduğumuzu mu sanıyorlar. yaklaşık 6 yıldır windows 7 phone yok windows 8 phone sözlerini duyuyorum, okuyorum. artık bıkkınlık geldi. abicim 6 yıldır ne yapıyordunuz acaba.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play