Nokia'nın yeni amiral gemisi göründü!

Nokia'nın merakla beklenen yeni amiral gemisi, New York'ta düzenlenen bir konserde ortaya çıktı...

Lumia 928 konserde!

Nokia'nın önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi beklenen yeni modeli Lumia 928, New York'da düzenlenen özel bir konserde görüntülendi.

Nokia'nın düzenlediği konserde katılımcılar, bilindiği kadarıyla Lumia 928 olduğu anlaşılan bir telefonu inceleme fırsatı buldular. Tüm konseri kaydeden telefonların, Xenon flaşa sahip olduğu görülüyor. Buna bir de kulaklık ve microUSB gibi girişlerin konumu eklenince telefonun Lumia 928 olduğu sonucuna varmak çok kolay.

Bu söylentilere kaynaklık eden fotoğrafı yayınlayan The Nokia Blog sitesi, telefonların yaptığı konser kaydının, önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan resmi tanıtım etkinliğinde kullanılacağını tahmin ediyor. Günümüzde akıllı telefon kameralarının konserleri kaydetmek amacıyla kullanıldığını çok sık görüyoruz. Firmanın amacı yine bir konser sırasında çekilen bu videoyu kullanarak telefonun video kayıt yeteneklerini sergilemek olabilir.

Ender Duman

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Nokia gerçekten çok farklı bir marka.

altı üstü Nokia hepsi bu...

@05 May 2013 12:36 dislike yapın yapın Nokia belki hesabınıza para yatırır aha ha haaa komiksiniz ya...

kayık olmasın o... :D

Nokia kalitesi iste..

telsiz gibi bu ne böyle...nokia ericsonlu takoz telefon dönemine dönüyor galiba...millet inceltiyor bu kalınlaştırıyor..

Desenize N8 gibi kral bi telefonun hızlı versiyonu . Klavye , Fare tanımasını (MicroUSB özelliği geri geldiğine göre Lumia 928'de de karşımıza çıkacak gibi ...) tekrar nokia'ya geri dönüş olacak gibi. ..

Bu aralar 620 ile One V arasında kaldım.. Sizce hangisini tercih etmeliyim ? :&

@05 May 2013 17:06 HTC al dostum başın ağrımasın

@05 May 2013 17:06 620 aldım hiç de mutsuz değilim s3 mini'de oynayamadığım asphalt 7 Nokia Lumia 620'de kasmadan oynanıyor. Bu kadar diyorum kararı sen ver.

Çok kalın olduğunu söyleyen arkadaş.. Kamera standı olduğu için öyle kalın buraya yorum yazana kadar gidip bi internetten resimlerine baksaydın da boş boş konuşmasaydın.. Ayrıca inceleri de görüyoz Çin malı oyuncak gibi görünüyorlar.. Örneğin Galaxy s4

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir