Nokta vuruşlu yazıcıda yüksek hız!

OKI, yeni nokta vuruşlu yazıcı serisi ile sınıfının yüksek baskı hızlarına ulaşıyor!

Nokta vuruşlu yazıcıda yüksek hız!

Nokta Vuruşlu Yazıcı (SIDM) Teknolojisi alanında 50 yıla yakın bir birikime sahip olan OKI, Endüstriyel ve genel ofis kullanıcıları için geliştirdiği yeni çevreci ürünü ML5700eco serisini kullanıcılarıyla tanıştırdı.

SIDM piyasasında teknik uzmanlığa sahip OKI'nin yeni nokta vuruşlu yazıcıları, özellikle baskı hızı ve çevreye etkinin azaltılması alanlarında yeni performans düzeyleri getiriyor. OKI'nin yeni ML5700eco serisinin çok önemli teknolojik yeniliklere sahip 4 modeli bulunuyor:

Dual 9 iğneli ML5720eco ve geniş kolon ML5721eco; hızlı baskı, güvenirlik ve esnek kağıt yönetimi gerektiren ortamlar için tasarlandı.

24 iğneli ML5791eco ve geniş kolon ML5791eco; çok yüksek baskı kalitesi sağlamak amacıyla tasarlandı. ML5791eco serisinde bulunan ölçeklenebilir font özelliği ile mektup kalitesinde belgeler basmak mümkün oluyor.

Saniyede 700 karakter basma özelliğine sahip ML5720-ML5721eco serisi ve saniyede 576 karakter yazma özelliğine sahip ML5790-5791eco serisi yoğun çalışma ortamlarının ihtiyacına yanıt veriyor ve SIDM pazarında sınıfında yüksek baskı hızlarına ulaşıyor.

ML5700eco serisinin arıza yapma aralığının 25 bin çalışma saatine çıkartılması, cihazın üretim merkezleri, araç tamir istasyonları, depolama tesisleri, laboratuarlar, taşımacılık şirketleri gibi farklı zorlukta iş ortamlarında çalışma performansını arttırıyor. ML5700eco serisi az yer kaplayan yapısı ile de; seyahat acentaları, bankalar, doktor muayenehaneleri gibi kısıtlı alana sahip işyerleri için ideal çözümler sunuyor.

Yeni OKI SIDM serisi; fatura, rapor, sürekli form, bilet, ve benzeri baskılarda, baskı başına düşük maliyet ve maksimum çalışabilirlik süresi sağlıyor.

Çevre dostu

OKI Printing Solutions'ın geliştirdiği yeni ML5700eco serisi yazıcılar çevreci özelliği ile de dikkat çekiyor

Yeni ML 5700 serisinin sarf malzemelerinin de kullanım süresi uzatıldı. ML5790/1'de şerit kullanım süresi 8 milyon karaktere, ML5720/1'lerde ise 13 milyon karaktere ulaştı. Yazıcı kafalarının kullanım süresi ise 400 milyon karaktere yükseldi. ML sınıfı yeni yazıcılar aynı zamanda, cihaz çalışmazken saatte 1.5 watt enerji harcayan gelişmiş uyku modu özelliği ile daha az enerji harcıyor ve 3 yıllık OKI garantisine sahip bulunuyor.

OKI Printing Solutions, yeni eco serisi nokta vuruşlu yazıcı serisinde uyku modu ile enerji kullanımının düşürülmesinin kullanıcılara tasarruf olanağı sağlayacağına dikkat çekiyor; ML5700eco serisinin, yüksek ihtiyaçları bulunan pazarın gelişen taleplerini karşılama yönünde önemli bir ileri atılımı temsil ettiğini belirtiyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir