Nvidia, Maxwell'i milyonlarla buluşturuyor.

Nvidia GeForce GTX 960 ile Maxwell'i milyonlarla buluşturuyor.

Nvidia, Maxwell'i milyonlarla buluşturuyor.

GeForce GTX 960, Maxwell'in güçlü ve verimli mimarisini her zamankinden daha fazla oyuncu ile buluşturuyor. GTX 960, tıpkı büyük ağabeyi GTX 980 gibi Maxwell'in yüksek performansını ve teknolojisini,  çok daha uygun bir fiyat noktası ile sunuyor. Bu da çok daha fazla oyuncunun yeni nesil PC oyunları ile PC oyun devrimine katkıda bulunacağı anlamına geliyor.

Güçlü, Gelişmiş, Verimli.

GTX 960'ı en ileri oyun oynama deneyimi arayan PC oyuncuları ile tasarladık. GTX 960'a 1,024 CUDA çekirdek güç veriyor; sektörün en talepkar yeni oyunlarında bile saniyede 60 kare ile çarpıcı bir performans sergiliyor. GTX 960 kurulu bilgisayarlarda çok güçlü olmasının yanı sıra, hız aşırtmacılar tarafından da büyük ilgi görecek.

GTX 960 Maxwell'in güç verimliliği sayesinde, League of Legends ve DOTA2 gibi MOBA oyunlarında da sadece 30 wattlık bir güç tüketimi ve kaya gibi sessizlik sağlamış oluyor.

GTX 960 aynı zamanda 1080p bir monitorde 4K deneyimi sunan dinamik super çözünürlük (DSR) ve gelişmiş performanslı yüksek kalite multi-frame anti-aliasing (MFAA) gibi Maxwell ileri teknolojilerini de destekliyor.

GeForce GTX oyun platformunun parçası olmak aynı zamanda oyuncuların stutter-free oyun deneyimi için G-SYNC; tek tık ile sistem optimizasyonu sağlayan GeForce Experience; ve geliştiricilerin oyuncular için yepyeni deneyimler sunmasına yardım eden GameWorks'ten de faydalanmalarına olanak sağlıyor.

Geleceğe Dayanıklılık

Grafik yetenekleri bu sene Windows 10 ile sürülmesi planlanan Microsot'un yeni-nesil DirectX 12 standardı desteğini de kapsıyor. 100'den fazla oyun stüdyosu şimdiden DirextX 12 ile geliştirilmiş oyunlar üzerinde çalışıyorlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

bu testlere inanmamaya başlıyorum çünkü bu test sonuçları genellikle 1-2 ay sürüyor (en fazla 6 ay) yeni bir ürün çıktığında performans kaybı başlıyor grafik teknolojisi kendini işlemciden daha çok yeniliyor ve fiyatları işlemciden pahalı oluyor

enerji konusunda tıpkı amd apu mimarili işlemciler gibi uçmuş durumda artık inşallah performans anlamında da hissettiriyordur gücünü.

sadece kağıt üzerinde bişeyler olur hiç bir zaman oyunlara yansımaz hangisi yansıdıkı paran varsa oyun oynarsın yoksa oyun oynama çalışırsın bu kadar basit

Ucuzmu 2 Gb 128 bit kartin fiyati 830 civarinda ki bu fiyat bu kart icin cok fazla.

Ya işiniz gücünüz içi boş teneki gibi reklam. 970 de ki fiyaskoyu 3.5GB belleği, elektronik gürültüyü (whine coil) bunlara dair bir haber yok.

Hikaye kartlara bir yenisi daha eklendi

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play