Ödüllü tarayıcı Türkiye'ye geliyor!

Xerox'un ödül kazanmış tarayıcısı Türkiye'ye de geliyor. İşte fiyatı ve özellikleri...

Xerox'un ödüllü tarayıcısı geliyor!

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox, bağımsız IT yayınlarının beğenisini kazanan yeni tarayıcı cihazı Xerox Documate 3115 Türkiye'ye getiriyor. Xerox'un yeni tarayıcısı Xerox DocuMate 3115, bağımsız değerlendirme yayını Buyers Laboratory Inc. (BLI)'nin "Yaz 2010" değerlendirmelerinde, tarayıcı sınıfında "Üstün Başarı" tanımlaması ile ödüllendirildi. Her yıl verilen bu ödüller, teknolojinin ilerlemesine katkı sağlayan ürünlere veriliyor.

Çeşitli tarama özelliklerine sahip olan Xerox DocuMate 3115; yalnızca ön panelde bulunan bir göstergeyi tuşlayarak, tek bir tuşla 6 tarama profilinden birini seçme olanağı veriyor. Diğer test edilen tarayıcıların çoğu, çok az sayıda jenerik tarama seçeneği sunarken, bazıları ise hiçbir seçenek sunmuyor. Tek tuş özelliğiyle tarama için gerekli birçok adımı eleyen Xerox DocuMate 3115, kullanıcıların daha hızlı tarama yapabilmesine imkan veriyor. 20 sayfalık otomatik doküman besleme kapasitesine sahip ve dakikada 15 sayfa / 30 görüntü taraması yapabilen Xerox DocuMate 3115, önden besleme dilimi ile A4 boyutundaki belgeleri, resimleri, makbuzları ve plastik kimlik kartlarını tarayabiliyor.

USB bağlantısını destekleyen Xerox DocuMate 3115, Xerox distribütörleri aracılığı ile 465 Dolar + KDV fiyatıyla iki yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

fiyatı çok yüksek bir tarayıcı için.

güzelllllllllllllll xD

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play