Office 2007 SP1, bir ay sonra MS Update'te

Geçtiğimiz Aralık ayında indirilmeye sunulan SP1, önümüzdeki ay MS Update üzerinden de dağıtılacak.

Office 2007 SP1, bir ay sonra MS Update'te
İlk servis paketi, yayınlanmasından 6 ay sonra MS Update'e geliyor.

Yazılım devi Microsoft, geçtiğimiz Cuma günü yaptığı açıklama ile Office 2007 için hazırlanan ve 11 Aralık 2007 tarihinde indirilmeye sunulan servis paketinin, 16 Haziran'dan itibaren Microsoft Update üzerinden de temin edilebileceğini duyurdu.

Eğer Office 2007 kullanıcısıysanız ve servis paketlerini / güncellemeleri tek tek indirip kurmak size zor geliyorsa, bir ay daha bekleyip SP1'in otomatik olarak sisteminize kurulmasını sağlayabilirsiniz. Tabi bunun için otomatik indirme ve kurma özelliğinin aktif halde olması gerektiğini unutmamanız gerekiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

alla alla saten otomatik updatede değilmiydi ben yüklediğimde otomatik updatede gözüküyodu...

ben çıktıktan 5 gün sonra yüklemişim

hem windows u hem de office i microsoft un kendi sayfasında otomatik yükleme ve güncelleme yöntemiyle almak isterim. Yaz kredi kartını taksit taksik göndersinler PC me şifresi de kendi içinde olsun bana gönderdikleri özel tanımlı kullanıcı şifreleri ve bireysel güvenlik numaralarımla hem işletim sistemimi açayım hem de ofis programımı kullanayım benden başka kimse bilemesin aaa yetti bee işe eleman alınıyooo işi gücü bırakıyorlar işyerimizdeki tüm pc dekileri aşırıyorlar yetti vallahii ne yapacağımızı şaşırdık.....

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir