One M8'e HTC EYE kamera geliştirmeleri geldi!

HTC'nin amiral gemisi One M8, beklenen yeni yazılımsal yetenekleri kazanmaya başlıyor!

HTC One M8'e HTC EYE kamera geliştirmeleri geldi

HTC, geçtiğimiz hafta tanıttığı 13 megapiksellik selfie telefonununun yanında fotoğraflarınızı geliştirmenizi sağlayan yazılım ve uygulamalarını da ortaya çıkarmıştı. Etkinlikte söylendiği gibi, bu yazılım geliştirmeleri One M8 kullanıcılarına da geliyor.

Into Mobile, güncellemeleri şöyle açıklıyor: "Yeni Desire EYE firmware'i ve HTC Eye Deneyimi, bir dizi yazılımsal kamera geliştirmeleri sunuyor. Bunlar arasında ön kamerayla dört kişinin yüzünü izlemeye olanak tanıyan ve odaklanmaya yarayan Face Tracking; ön ve arka kameralardan gelen görüntüleri birleştirerek kolaj oluşturan Split Capture ve yeni Face Fusion işlevi var."

252 MB boyutundaki güncelleme, bazı kullanıcılara sunulmaya başlanmış durumda. Ancak güncellemenin telefona ulaşması, bölgeye ve mobil sağlayıcıya göre farklılık gösterebiliyor.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

nexus 6?........

güncellemeyi yeni Desire ın tanıtıldığı gecenin sabahında ışıl hızıyla aldık. Kamera yetenekleri Oldukça başarılı olmuş.

Güncelleme geçen hafta geldi.Selfie çekerken telefonu sabit tuttuğunuzda ve algılanan yüzlerin tamamı güldüğünde otomatik olarak resim çekiyor. Başarılı bir güncelleme olmuş.

@14 Eki 2014 21:39 Resim çekilmez, yapılır ya da çizilir. Fotograf çekilir..!

Windows Phone'lu mu yoksa Androidli M8 için bu guncelleme ?

Windows Phone'lu mu yoksa Androidli M8 için bu guncelleme ?

Android...Ben günmcellemeyi aldım. Windowsu bilmem..!

Androidli m8 için...

M7 olarak bizde bekliyoruz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir