Onlarca Windows 8 ayarı bir arada

PC'nizin durumunu görmek ve Windows 8'in ince ayarlarını bir araya toplamak, sadece bu aracın işi!

  • Zeynel A. Öztürk
Windows 8'e ince ayar deposu

Windows 8'e yükselten her geçen gün büyüyen azınlık içerisindeyseniz ve onun tüm seçeneklerini bir araya getirecek bir yazılım arıyorsanız, EnhanceMy8'i denemelisiniz.

Herhangi bir değişiklik yapmadan önce bir sistem geri yükleme noktası oluşturan EnhanceMy8, şu an çalışan işlemleri tanımanıza, Windows 8'in çeşitli ayarlarını ve işlevlerini kapatıp açmanıza izin veriyor. Uygulamadaki ince ayar araçlarını kullanmasanız bile, ana ekranında PC'niz ve bileşenleriyle ilgili birçok faydalı bilgi görüntüleyebiliyorsunuz.

EnhanceMy8, diğer Windows ayarlama araçlarında olduğu gibi Windows'un kendi işlevlerine kısayollar da içeriyor. Örneğin Windows'un Disk Temizleme ve Disk Birleştirme araçlarını tek tıklamayla çalıştırabiliyorsunuz. Uygulamanın ücretli ve bazı özellikleri kısıtlı ücretsiz iki sürümü bulunuyor.

İndirin: EnhanceMy8

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

win8=winVista=Facia

@07 Ara 2012 18:41 Asıl Facia Sizsiniz,Bu Yorumlara Bakan İnsanlar Windows 8'e Geçmeyi Aklının Ucundan Geçirmiyor. Geçeli 1 Ay Oldu.Çok Güzel İşletim Sistemi,Yere Batırdığınız Modern Menü Windows 8'in Ayrılmaz Parçası. Yeniliklere Karşı İseniz Diyeceğim Bir Şey Yok,Osmanlı Bile Teknolojik Gelişmelrden Uzak Kaldığı İçin Battı.

buda gereksiz boşuna yapmışlar

win8=winVista=Facia __________________________________________________________ elma=armut=futbol topu

muas tutmayı bilmezler :D win8 kötü

EnhanceMy8 yazılımı beş para etmez boşuna indirmeyin :)

Sen de yorum yaz