Önümüzdeki Haftaya Kadar Yeni Yapı Beklemeyin!

Microsoft'tan gelen bu haber, Windows 10'u yakından takip edenleri hayal kırıklığına uğratacak!

  • Zeynel A. Öztürk
Önümüzdeki Haftaya Kadar Yeni Yapı Beklemeyin!

Microsoft, Insider'lar için geçen hafta Windows 10 Insider Preview yapı 16199'u yayınlamış, telefonlar için ise Windows 10 Mobile yapı 15215'i ortaya çıkarmıştı. O günden bu yana yeni bir yapıyla karşılaşmadık ve yeni gelen bilgiler, biraz daha beklememiz gerektiğini söylüyor.

Microsoft'un Windows Insider programının liderliğini yapan Dona Sarkar, yeni paylaştığı bir tweet'te yeni yapılar yayınlamalarını "engelleyen" bir bug'u çözmek için uğraştıklarını söyledi. Sarkar bir sonraki tweet'inde bu hafta yeni bir yapı yayınlamayacaklarını doğruladı.

Dona'nın da belirttiği üzere Windows Insider takımındakilerin birçoğu, Cuma gününden itibaren ABD'deki anma gününe zaman ayırmak istiyorlar. ABD, ulusal tatil olarak ilan edilen bu özel günde savaşlarda hayatını kaybedenleri anıyor ve bu yüzden Microsoft'un 29 Mayıs'ta yeni bir yapı yayınlama ihtimali çok düşük. Yani bir sonraki Windows 10 Insider Preview sürümü Salı gününden önce ortaya çıkmayabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Bir hafta geç upgrade planlama yapmaları facia veya hayal kırıklığı neden yaratsin ki. Bu kadar kotu bir durumdami isletim sistemi

Mobile rezalet durumda , dona sarkar anca tatil

Sen de yorum yaz