Philips 276C8 Piyasaya Çıkıyor!

Sıra dışı tasarım, üst düzey görüntü kalitesi ile buluşuyor: MMD, Philips 276C8 monitörü piyasaya çıkartıyor!

Philips 276C8 Monitörü Piyasaya Çıkıyor!

Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, USB-C'ye sahip Philips Moda 276C8 LCD monitörünün piyasaya çıktığını duyuruyor. 27 inçlik Quad HD bu monitör, günümüz tüketicisinin bilgisayar başında geçirdiği her saniyenin keyfini çıkarması için gereken her şey ile donatıldı. Şık, çerçevesiz estetiğinden USB-C bağlantısına ve muhteşem görüntü kalitesine kadar Philips 276C8, tasarım ve performansın ideal bir karışımını sunuyor.

Ödüllü tasarım

Tasarım söz konusu olduğunda, Philips 276C8 gerçekten büyüleyici. Neredeyse hiç çerçevesi olmayan, kenarsız Sıfır Çerçeve görünümü yalnızca estetik açıdan cazip değil, aynı zamanda da daha büyük görüntünün faydasını ve daha geniş bir çalışma alanını sunuyor. Bir yandan da çoklu monitör kurulumlarında pürüzsüz geçişi kolaylaştırıyor. Monitör aynı zamanda inanılmaz ince, sadece 6.1 mm kalınlığında ve bütün çalışma ve yaşam alanlarının tüm biçimlerini tamamlayan, çekici, çağdaş bir görünüm sunuyor. Monitörün ince, şık paneli ve geometrik ayak tasarımı ona, tasarımın ve iş dünyasının en iyisine verilen, 2018 Red Dot Tasarım Ödülü'nü kazandırdı.

Görsel bir ihtişam

Philips 276C8 3D grafiklerden, fotoğrafçılığa, filmlerden ofis uygulamalarına ve çok daha fazlasına kadar göz alıcı görüntüler sunan bir dizi yenilikçi teknolojiye sahip. CrystalClear QHD 2560x1440 çözünürlük her görüntüyü hayata taşıyor. IPS paneli geniş görüntüleme açıları sunuyor ve renk doğruluğunu artırıyor. Ayrıca Ultra WideColor teknolojisi ile donatılan bu monitör, daha zengin, daha canlı bir sonuç için sıradışı geniş yelpazede renkler sunuyor. Üstelik oyun hayranları için, bu monitörde ipeksi pürüzsüzlükte, bozulma içermeyen oynanabilirlik için AMD FreeSync teknolojisi ve hızlı tepki süresi bulunuyor. Kullanıcıların Philips 276C8 monitörünün keyfini görüşün etkileneceğinden korkmadan çıkarabilmeleri için, monitör aynı zamanda LowBlue Modu ve EasyRead teknolojisi gibi kullanıcıların esenliği düşünülerek hazırlanmış pek çok özellik de sunuyor.

Yalınlık burada başlıyor

Günümüzün çoklu görev yürüten tüketicileri için Philips 276C8 yenilikçi özellikler ile donatılmış, güçlü, zaman tasarrufu sağlayan bir ortağı temsil ediyor. Bu özellikler arasında göze en çok çarpan, güç teminli USB-C (Power Delivery). Böylece kullanıcılar USB 3.2 yüksek hızlı veri iletiminden yararlanıp yüksek çözünürlüklü görüntüler izleyebilir, uyumlu diz üstü bilgisayarlara doğrudan monitörden güç verip onları şarj edebilir, üstelik bunların tamamı tek bir çevrilebilir USB-C kablosu ile mümkün. Bundan daha basit ne olabilir ki?

Zarif, ince ve çok yönlü, Philips 276C8 monitörü, 406 USD tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz