Philips GoGear Aria: O bir medya canavarı!

Philips, patentli Philips FullSound teknolojisi ile üretilen yeni medya oynatıcısını gururla sunar.

Philips GoGear Aria: O bir medya canavarı!
Fullsound dijital olarak kaliteyi yükselten bir teknoloji

Philips'in, MP3 parçaları orijinal CD kalitesinde dinleme keyfi vaat ettiği bu ürün 2 inç'lik geniş bir ekrana sahip. Ürün boyutuna göre geniş olan ekranı sayesinde film ve müzik kliplerini her yerde izlemek mümkün oluyor.

Philips'in FullSound teknolojisi, özgün ses ayrıntılarını, sıkıştırılmış müzikte aynen oluşturmaya yönelik bir teknoloji. Bunun yanı sıra ürün ergonomiye de önem veriyor.

MP3, WMA ve DRM dosyalarını çalabilen GoGear Aria MP3/Video çalar, Philips'in açıklamasına göre GoGear Aria yüksek ses kalitesi için tasarlanmış ve her kulak yapısına uygun kulaklıklara sahip...

Kapasiteler ve fiyatlar

GoGear Aria MP3/Video çalar, 2 inç renkli geniş ekranı ile yüklediğiniz videoları izleme imkanı sunmasının yanında radyo çalabilme özelliğine de sahip. 20 FM radyo istasyonuna kadar önceden ayarlama yapılabiliyor. Not alma ya da hatırlatma amaçlı ses kaydı da yapabilen GoGear Aria MP3/Video çalar, 30 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sunuyor.

GoGear Aria MP3/Video çalar USB kablosu ile bilgisayara bağlanarak kolaylıkla şarj edilebiliyor, bilgisayarınızdaki dosyaları hızla ve kolaylıkla aktarmanıza yardımcı oluyor. Kaliteli müzik ve video deneyimini bir arada sunmayı amaçlayan GoGear Aria MP3 çaların 4 GB hafıza kapasitesine sahip modeli 199,90 TL, 8 GB hafıza kapasiteli modeli ise 249,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Yeni 5.nesil ipod nano siparişi vermiştim dün. Şimdi ikilimde kaldım keşke bunu mu alsaydım ne dersiniz? :((

elbetteki iPod :D

avrupa birliğinin kulak sağlığı için bir yasası var. bunu philips2te uyguluyor ve ses çok düşüyormuş. acaba bu cihaz da bu yasaya uygun mu üretilmiş ve ses gerçekten çok fazla düşüyormu?

bence bu tarz seylerın marka olarak dersek samsung ve ipod iyi ses kalitesinde tabi.

ben bu ürünü kullandım ve ipod'un ve ya samsung'un ürünlerin daha kaliteli olduğunu ve sağlamlığının tartışılmaz derece yüksek olduğunu gördüm bundan önce ipod' kullanmış orjinal olmasına rağmen tuşlarının plastik olması yüzünden bazı çatlamalar oldu philips bu cihazla dayanıklılık konusunda bir adım önde...

bu ürünü kullanıorum vee memnunum ama şuan bilgisayarıma taktığımda okumuyorr napmam gerekıo bilen varmı acabaa

pc baglantı ayrını mtp yap mp4 üzerinde

Sen de yorum yaz