Philips'ten geniş ekranlı kablosuz telefon

Evinizde kullandığınız telefondan şikayetçiyseniz, bu telefonu gözden geçirmeniz gerekiyor!

Philips'ten geniş ekranlı kablosuz ev telefonu!

Philips'in kablosuz ev telefonu serisi, yeni modellerle genişlemeye devam ediyor. Ailenin yeni üyelerinden XL300, geniş ekranı sayesinde rahat okuma imkanı sunarken, ekstra yüksek ses seviyesi ve çevreci özellikleriyle de öne çıkıyor.  

 

Kolay okunan geniş ekranı ile ilgi çekici bir ev telefonu seçeneği olan Philips XL300 Dect Telefon, kolay kullanım için özel olarak tasarlandı. Ekstra geniş tuşları ve geniş ekranı sayesinde arama yapmanın her yaş grubundan kullanıcı için ideal olan bu yeni telefonu, ekstra yüksek ses seviyesi özelliğiyle de dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

 

İyi bir ses kalitesine sahip ahize hoparlörüyle eller serbest konuşma özelliği sunan Philips'in yeni kablosuz ev telefonu, işitme cihazlarıyla da uyumlu. RF enterferansından etkilenmeyen ürün, her odada iyi seviyede sinyal alımı için optimize anten konumuna da sahip.

 

Yeni seri, çevre dostu özellikleriyle de ilgi çekici. ECO modu etkinleştirildiğinde radyasyonda yüzde 60 düşüş sağlayan Philips XL300, bekleme modunda 0,6 W değerinden daha az güç tüketimi gerçekleştiriyor. Kolay kurulum, 17 saate kadar konuşma süresi özelliklerine de sahip olan Philips XL300 Dect Telefon, 129,90 TL'lik fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. 

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz