Pioneer: Blu-ray ve müzik sistemi bir arada

Pioneer'dan Blu-ray atağı: 3 yeni oynatıcı, bir komple müzik sistemi... Tüm detaylar haberimizde...

Pioneer: Blu-ray ve müzik sistemi bir arada
Pioneer BDP-LX91: Ev sinemanız için lüks Blu-ray oynatıcı.

Pioneer dört adet Blu-ray oynatıcı ve bir adet komple müzik sistemi olan Blu-ray oynatıcı için gün sayıyor.

Tüm cihazlar HDMI 1.3A çıkışına sahip ve bunun üzerinden Blu-ray sinyalini 1080p/24p ile verebiliyor. Oynatıcıdan müzik sistemine dijital ses aktarımı da HDMI üzerinden gerçekleşiyor. DTS-HD Master Audio ve Dolby TrueHD gibi HD ses formatları destekleniyor.

BDP-51FD (kasımda çıkacak, 800 Dolar), BDP-LX08 (kasımda çıkacak, 1.600 Dolar) ve BDP-LX71 (eylülde çıkacak, 1.270 Dolar) ismindeki oynatıcılar Blu-ray 1.1 profilini destekleyecek; BDP-LX91 (aralıkta çıkacak, 3500 Dolar) ise BD-Live dahil olmak üzere 2.0 profilini destekleyecek. Oynatıcılar özellikle kullanılan materyaller ve diğer donanımsal özellikleri ile birbirlerinden ayrılıyorlar.

Hepsi bir arada
Pioneer Surround-Sound'lu müzik seti ile beraber bir Blu-ray oynatıcı da sunuyor. LX08BD ismindeki oynatıcı 1.1 Blu-ray profilini, 24p oynatımı destekliyor ve iki HDMI girişi ile farklı cihazları da bağlama imkânı sunuyor. Komple ses sistemi ekimden itibaren 3990 Dolara temin edilebilecek (tüm fiyatlar: yurtdışı).

Bilgi için:
Digicom (Pioneer) - 0212 470 06 00-35

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

cok guzel bi alete benziyo ancak Blu-ray ozellikleri disinda birde ses ozellikleri ve gucleri netlige kavusmus olsa Blu-Rayin goz kamastiriciligina kapilmadan degerlendirmemizi saglar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir