Qulacomm'dan önemli başarı

Her sene yayınlanan "en iyi şirketler" listesinin tepelerinde beklenmedik bir ziyaretçi var!

Teknoloji devi zoru başardı

Fortune bugün 16 yıldır her yıl yayınladıkları "Çalışılacak En İyi 100 Şirket" listesini Fortune iPad uygulamasıyla duyurdu. Qualcomm üst üste 15 yıldır yer aldığı 100 şirketlik listede 11. sıraya yerleşti.

Qualcomm İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Dan Sullivan, "Qualcomm'un bir kez daha Fortune'un Çalışılacak En İyi 100 Şirket Listesi'nde yer aldığını görmekten onur duydum" dedi ve konuşmasına şu şekilde devam etti: "Bu yıl özellikle de aralıksız olarak 15. kez bu seçkin takdiri aldığımız için önemli bir yıl. Qualcomm'da çalışanların şirketimizin temelini oluşturduğu öncülüne dayanan bir iş ortamı sağlamak için durmaksızın çabalıyoruz. Böyle yaparak ekip çalışmasını ve yeniliği geliştiren, yetenekli ve özel çalışanlarımızla gerçek bir bağlılık yaratan ve bizi diğerlerinden ayıran bir kültür yarattık."

En iyi 100 şirketin her birinin özel sayfasının bulunduğu "Çalışılacak En İyi 100 Şirket Listesi"nin tamamı 17 Ocak Perşembe saat 09.00 itibariyle www.Fortune.com/BestCompanies adresinde bulunuyor.

Okuyucu Yorumları