Razer'dan Xbox ve PS4'e Özel Cihaz!

Razer merakla beklenen yeni oyun DRAGON BALL FighterZ için arcade kumandaların müjdesini verdi.

Razer'dan Xbox ve PS4'e özel cihaz!

Oyuncular arasında lider yaşam tarzı markası olan Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile Bandai Namco Entertainment ve Shueisha, Inc. / Toei Animation işbirliği sonucu Dragon Ball FighterZ oyunu için hem Xbox One hem de PlayStation 4'e ürettiği yeni arcade stick ürününü tanıttı.

The Razer Atrox Arcade Stick for Xbox One ve Razer Panthera Arcade Stick for PlayStation 4 isimleri ile çıkan iki yeni ürün, üzerinde Dragon Ball FighterZ kapmalası ile geliyor. Dünyaca üne sahip Dragon Ball sanat çalışması ile bezeli bu yeni kollar oyuncuların daha eğlenceli ve hareketli kapışmalar yaşaması için en güçlü ve esnek unsurlar göz önüne alınarak geliştirildi. Dünyanın en iyi espor atletleri tarafından da test edilen ürünler hem kendi dövüş stiline sahip oyuncular hem de rekabetçi oyunların gerektirdiği dayanıklılık göz önüne alınarak hazırlandı.

Yepyeni iki arcade kolu dayanaklı donanımları ile meşhur Sawna bileşenlerinden oluşuyor. 8 yönlü joystick ile birlikte toplamda 10 adet fonksiyon tuşuna sahip olan ürünler %100 modlanabilir yapıda. Bu şekilde oyuncular kolları kendi arzularına göre ayarlayarak kendi oynanış stillerini özgürce sergileyebilecekler. Her iki yeni ürün de geliştirme ve değişimlere uygun olarak üretildi. Cihazlar içindeki yedek iki tuş, tornavida gibi parçalar ile cihazın donanımsal değişikliklerini yapmak da bir o kadar kolay olacak. Öte yandan Razer Panthera en üst seviye dövüş oyunlarında daha etkili olabilmek adına Tournament Gaming Mode özelliği ile birlikte gelecek.

Razer'ın ürettiği DRAGON BALL FighterZ fighting arcade kolları hakkında daha fazla bilgi için: www.razer.com/panthera-dbfz

Fiyat: 219.99$/ 239.99€

Satışa Çıkış Tarihi:

Razer.com – Bahar 2018

Tüm dünyada – Bahar 2018

Ürün Özellikleri:

  • 10 adet turnuva seviyesinde Sanwa™ Denshi tuş
  • Tepesi topuzlu otantik Sanwa joystick
  • Kolay modlama için iç alana rahat ve tam erişim
  • Kolay vidalama için iç kısımda petekli yapı
  • Ekstra joystick tepesi (ürüne dahil değil) ve daha fazlası için geniş depo alanı
  • Güvenli bağlantı için 3 m uzunluğunda vidalı USB kablo
  • Modlama için dahili tornavida

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play